V KOSTCE
Čtvrtý díl opičákům stále dělá čest. Díky podmanivému vizuálu a povedenému scénáři, který staví na archetypální struktuře, jde o skvělou blockbusterovou zábavu. Některé postavy a potenciálně zajímavá témata sice na úkor bohaté expozice dostaly málo prostoru a tempo s koncem filmu peláší až příliš rychle i na úkor logiky, pořád jde ale o kvalitní příspěvek do povedené filmové ságy, u níž nelze než doufat v pokračování. Silná 7.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY




FOTOGALERIE
O FILMU
Opičí sága pokračuje. Nový díl točí šikovný Wes Ball, který má za sebou trilogii labyrint a měli bychom se podívat do budoucnosti, kdy lidstvo zdivočelo a světu vládnou různé opičí kmeny. A jeden z nich se rozhodne při pátrání po zapomenuté lidské technologii jít přes mrtvoly. Válka začíná.
TOP Diskuze
55Sněhurka definitivně shořela! Statham zastínil ambicióznější novinky 42Marvel oznámil hvězdy Avengers: Doomsday. Vrací se i X-Meni 23Nejlépe placení herci a herečky současnosti: Na čele je znovu The Rock 22Dobré zprávy pro Jamese Bonda 78Disneyovská Sněhurka je kolosální průšvih, kinaři zoufale vyhlíží Minecraft 20Nezvratný osud: Pokrevní linie: Trailer 19Jedna bitva za druhou: Trailer 16Vesničko má středisková: V.I.M. 15Víkendový výplach #813 o Indym a Rockym 11Zabitý večer: Trailer 2