Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám | How to Lose Friends & Alienate People | 2008
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 03.10.2008
CZ premiéra: 02.01.2009
režie: Robert B. Weide
hrají: Simon Pegg, Megan Fox, Kirsten Dunst, Jeff Bridges, Gillian Anderson
 

V KOSTCE

Anabáze britského bulvárního pisálka americkým mediálním nebem vede kolem poprsí Megan Fox a proradného úsměvu Gillian Anderson, začíná i končí ovšem mezi roztomilými zoubky Kirsten Dunst. Sám novinář v podání Simona Pegga se při tom tváří drze, v podstatě je to ovšem docela zbabělec. Trochu jako celý film Jak ztratit přátele a zůstat úplně sám.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERYFOTOGALERIE

O FILMU

Simon Pegg se pomalu ale jistě drápe mezi komediální elitu. Spolu s režisérem Edgarem Wrightem dokázali velmi osobitě zparodovat zombie horory i akční vypalovačky, Pegg si však dokáže poradit i bez svého parťáka. V komedii How to Lose Friends & Alienate People si zahraje intelektuála Sidneyho Younga, který do časopisu Post Modern Review opovržlivě píše o hollywoodských celebritách a všech lidech, kteří je obdivují. Sám však není o moc lepší a když dostane nabídku psát do podstatně bulvárnějšího deníku, má celý svět filmových celebrit jako na dlani. Zde se brzy seznámí s mladou hvězdičkou Sophií Maes a stává se jejím důvěrníkem. A navíc se zamiluje do své kolegyně Alison. Brzy toho začíná být na tohohle intelektuála ve světě celebrit trošku moc. Scénář vznikl na základě skutečných událostí, které si prožil britský novinář a kritik Toby Young. Díky tomu by How to Lose Friends & Alienate People mohla být inteligentní satira a nejen pouhé tupé zesměšňování filmových hvězd. Megan Fox po Transformerech bude jistě v kurzu a Pegg si svůj standard snad udrží. Dunst a Bridges jsou už jen takové sympatické bonusy do hodně zajímavého obsazení. Věřme, že všechno bude fungovat správně a že se film dostane i k nám.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se