Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám | How to Lose Friends & Alienate People | 2008
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 03.10.2008
CZ premiéra: 02.01.2009
režie: Robert B. Weide
hrají: Simon Pegg, Megan Fox, Kirsten Dunst, Jeff Bridges, Gillian Anderson

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

V Americe trailery umí. Není divu, že zámořská ukázka šlape nesrovnatelně líp než předchozí upoutávky. Jeden problém ale trvá. Simon Pegg se snaží jako pominutý, co pět sekund se pokouší o střemhlavý buranský gag, ale bránice pořád zůstává v klidovém stádiu. A ne a ne se rozvibrovat. Chtít po komedii, aby vás výběrem svých nejlepších fórů alespoň na pár desítek sekund rozesmála, to snad není jó velký luxus. Simonu Peggovi se ale pořád nedaří. Sice ne zavrženíhodným způsobem, ne stylem, který by vylučoval dobrou zábavu v kině a napravení reputace, ale... lepších trailerových zítřků se asi nedočkáme. Ukázku tak nedrží pohromadě povedené vtípky, ale spíš bezproblémové naplnění řemeslných norem, živelné Peggovo šaškování a nebývalá koncentrace hvězd na metr čtvereční. Jen nevím čím to je, že poctivě pracující Kirsten Dunst už rok po premiéře Transformerů zastíní Megan Fox. Proklaté hormony. Nemají žádný smysl pro spravedlnost a objektivní vážení hereckého talentu.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Přitvrzujeme a děláme ze Simona Pegga hlupáka jaksepatří. Přitvrzujeme v politické nekorektnosti, zběsilých pádech odkudkoliv kamkoliv a hlavně odstraňování cenzury – schválně si pusťte minulý teaser a namátkou porovnejte, které slovíčko se v první Bridgesově větě změnilo ;). A co se týče toho výroku ohledně hlupáka… tak ten dostává od svého okolí skutečně nefalšované direkty. Po desítkách. A přitom se jenom zjevně snaží být úspěšný a trochu si přitom zašpásovat. Třeba s Megan Fox, která už se konečně předvede v plné polní a z nějakého záhadného důvodu na něj bere. International trailer je pouhou variací na international teaser - dlouhou variací, která po chvíli splyne v soubor polosrozumitelných dialogů a trapasů z ranku Mikea Myerse. Simon Pegg v tom ale umí chodit mnohem lépe a i když ukázka samotná po chvíli omrzí, on z ní nevychází jako poražený. Takže – pokud máte chuť na špetku humoru po britsku v nevtíravém a tak trochu vděčném balení, jděte do toho. Osvědčené ingredience a herci ve svých typových rolích dělají přesně to, co se od nich očekává a je to fakt docela sranda.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám: International teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Psal to už Mr. Hlad vedle v synopsi, přesto to zopakuji – Simon Pegg je třída a vědí to jak producenti, tak kritici i diváci. Proto už mu bezmezně věří a nechají ho sypat jeden film za druhým: nápady má originální a se svým gumovým obličejem zvládne široké portfolio bizarních i ještě bizarnějších výrazů. A teď si jen tak v klidu hraje s Jeffem Bridgesem, Kirsten Dunst a údajně i Megan Fox. Tu jsem osobně v teaseru nezahlédl (což nemusí znamenat zhola nic, vám se to třeba povede), nicméně oba prvně jmenované ano – a mám z nich radost. Bridges variuje svého oblíbeného „dude“ zevláka, Dunst je snesitelná a dokonce nahrává Peggovi na vtip. Áno, mluvíme o závěrečné výtahové příhodě, která možná rozvibruje vaše bránice do závratných výšin, přestože je v jádru úplně dementní :). Jen ona však z teaseru dělá něco víc než jen sérii pádů a nikam nevedoucích dialogů. Bohužel velmi průměrných, bez náboje, jiskry a s čistě oznamovací hodnotou. Hudba tomu zatraceně pomáhá, ale pořád to není dost na to, abyste z toho spadli do kolen. Traileru se to však povést může, tak si ještě chvíli počkejme.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace