Holka na hlídání | The Nanny Diaries | 2007
csfd  imdb
US premiéra: 24.08.2007
CZ premiéra: 06.12.2007
režie: Shari Springer Berman, Robert Pulcini
hrají: Scarlett Johansson, Laura Linney, Paul Giamatti, Chris Evans, Alicia Keys
 

V KOSTCE

Bezkrevná adaptace knižního bestselleru, která od začátku do konce plyne úplně samovolně. Na příběh mladé dívky, která pracuje jak holka na hlídání u jedné velmi bohaté rodiny, se sice dá koukat, ale ihned po konci titulků se vám film nejspíš z hlavy vypaří bez jediné stopy. Holka na hlídání je synonymem fungujícího ale zbytečného filmu.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Scarlett Johansson má možná nejlépe rozjetou kariéru ze všech hereček své generace. Nedávno byla vyhlášena nejvíce sexy ženou světa, její tvář se na nás culí ze všech možných časopisů, ale přesto všechno stále zůstává především herečkou. A při pohledu na její filmografii je nutno říct, že herečkou se sakra dobrým nosem na scénáře. Její chystaný film The Nanny Diaries by měla být podstatně méně náročná záležitost než Dokonalý trik nebo Match Point. Scarlett Johansson si zahraje mladou studentku Annie, kterou nedostatek financí přinutí k tomu, že začne pracovat jako chůva v jedné newyorské rodině, jejíž členové jsou nechutně bohatí. A brzy zjišťuje, že ani ve světě horních deseti tisíců není všechno úplně ideální. Pokud se těšíte, že Scarlett se nechala zaměstnat u rodiny sériových vrahů, kteří přes noc odchytávají bezdomovce a mučí je ve sklepě opakovaným poslechem největších hitů Michala Davida, musím vás zklamat. The Nanny Diaries bude především romantická komedie o životě a strastech jedné americké studentky, která se dostala do světa, kam nepatří. Luxusní obsazení ale naznačuje, že by za okoukaným příběhem mohlo být něco víc. Dvojice podepsaná pod režií a scénářem za sebou má zatím jen několik malých filmů, které v Čechách nejspíš nikdo neviděl. Doufejme tedy, že mladé a talentované herečce nebudou házet klacky pod nohy.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se