Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Dluh | The Debt | 2010
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 31.08.2011
CZ premiéra: 27.10.2011
režie: John Madden
hrají: Sam Worthington, Helen Mirren, Ciarán Hinds, Marton Csokas, Jesper Christensen
 

V KOSTCE

Trojice agentů Mosadu dostala v roce 1966 za úkol dopadnout nacistického zločince. Po třiceti letech však vychází najevo, že se celá akce nepovedla tak, jak si oficiální místa myslí. A je potřeba ji dokončit. John Madden natočil napínavý civilní thriller se skvělými herci, který trpí tím, že se vedle hlavní zápletky snaží naťuknout spoustu dalších témat, která nakonec vyšumí do prázdna. Je to trošku škoda, protože kdyby byl prostor a čas pro ještě osobnější pohled na celou akci, mohl z Dluhu být vynikající film. Takhle je jen hodně nadprůměrný, ale minout byste ho i tak neměli.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Se Samem Worthingtonem se už teď počítá jako s hvězdou budoucnosti. Po čtvrtém Terminátorovi a Cameronově Avataru se objeví v remaku Souboje titánů, s díky odmítl comicsovku Green Lantern a mluví se o něm prakticky u každé akcí zavánějící role. Avšak dřív, než Hollywoodu padne Worthingtonovi k nohám, musí dotočit ještě pár kousků. Ale ani ty nejsou nezajímavé. Thriller The Debt bude vyprávět o skupině agentů Mossadu, kteří měli za úkol hledat a předávat spravedlnosti nacistické zločince. Bohužel jednou udělali chybu a ta chyba je teď, po dlouhých letech, dostihla. Jeden z jejich cílů totiž stále žije, i když bylo nahlášeno, že Mossad s ním dále počítat nemusí. Je čas opustit domovy důchodců a vyrazit znovu do boje. Režisér John Madden, jenž je zodpovědný za Zamilovaného Shakespeara a byl po Peteru Jacksonovi druhým kandidátem na režii Pána prstenů, rozhodně není Michael Bay, takže The Debt asi nebude akční film ale spíš kriminální drama, ve kterém se budou agenti nad hrobem pokoušet splnit poslední misi. Avšak vypadá to, že nás čeká hodně flashbacků a to by v tom byl čert, aby v nich Worthington nebo Csokas nevzali do ruky ten samopal alespoň na chvilku.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se