Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Joker 2 | Joker: Folie à deux | 2024
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 04.10.2024
CZ premiéra: 03.10.2024
režie: Todd Phillips
hrají: Joaquin Phoenix, Lady Gaga, Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Catherine Keener

Joker 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Warnerům se vyplatilo tajit, že je jejich Wonka muzikál, a tak podobně záludnou taktiku zvolili i u dvojky Jokera. Ale nelze se jim divit. Pokračování tak trochu nečekaného miliardového hitu totiž chtěli za každou cenu, a tak museli kývnout na vyhrocenou autorskou vizi Phillipse s Phoenixem. Která je samozřejmě tzv. All Singing, All Dancing, což je pro mladé comicsové fanboye v podstatě nejvíce nenáviděný, oldschoolový, komerčně mrtvý žánr. Pak nezbývá než pokaždé, když chce Joker zabroukat do mikrofonu, odstřihnout někam jinam... a okouzlující muzikálové kulisy prodchnout thrillerovými manévry jak z prvního dílu. Teaser zase skvěle funguje, skoro tak dobře jako famózní trailery k jedničce, jestli se ale zase povede skloubit nadšené divácké ohlasy s radostí kritiků, komerčním úspěchem i oscarovou fazónou, to není ani trochu jisté. 

Joker 2: Announcement Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Warneři si asi chtějí u fandů postav DC Comics vyžehlit megaprůser se zrušenou Batgirl, a tak vytahují oznamovací teaser toho nejtěžšího kalibru: Pokračování oscarového megahitu s Joaquinem Phoenixem! Tomu bude opravdu dělat doprovod Lady Gaga, což naprosto koresponduje s klevety o muzikálovém šmrncnutím dlouho vyhlíženého sequelu. Režisér Todd Phillips i Joaquin Phoenix se sice tvářili, že by klidně zůstali u jen jednoho výstřelu, všichni ale moc dobře víme, že netěžit dál tohle uchopení při obří popularitě ústřední postavy i aplausu nad její první štací by byl hřích. Zdaleka nejen ekonomický. Takže je dobře, že se věci daly do pohybu, a držme si palce, aby to dopadlo ještě lépe než napoprvé. Hvězdičkové hodnocení grafického teaseru, který má připomenout, že se na podzim 2024 opravdu dočkáme, berte samozřejmě s rezervou.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace