Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně | Rebel Moon: Part One – A Child of Fire | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 22.12.2023
CZ premiéra: 22.12.2023
režie: Zack Snyder
hrají: Sofia Boutella, Charlie Hunnam, Jena Malone, Ray Fisher, Djimon Hounsou

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

To je zase splácanina. Kombinace archaické rádoby antické fantasy s hi-tech sci-fi mi moc smysl nedává, což si dovolím tvrdit i jako hardcore fanoušek Lucasovy vize Star Wars.

Bude to jistě hlasitý, třaskavý a pro někoho asi zábavný popcornový výplach, ale nějak se mi u jeho traileru juchat nedaří. Jasně, mám předsudky, protože super film jsem viděl od Zacka Snydera naposledy před dvaceti lety a i jeho bohatě zafinancovaná fantasy/space opera strašně často smrdí studiovou lácí, zeleným plátnem nebo nedotaženým vizuálem, jenž působí podivně rozostřeně (vzpomeňtě přihnusnělou Armádu mrtvých). Když Netflix zvládl zabetonovat v modré barvě na ČSFD takového velikána jako je David Fincher, podle velikášského, i když stopáží těžce přetaženého traileru k tomu nepochybně dopomůže i ve svých vizích nestřídmému Zacku Snyderovi. A pokud nesouhlasíte a vidíte tu příslib totální bomby, nebojte se, na YouTube i fanouškovských fórech je nadšených i nadšenců, kteří stále zobají Snyderovi z ruky, úplné moře. 

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Dodnes se mi líbí Muž z oceli. Moment, kdy Kal-El poprvé skáče přes kaluže a pak najednou létá, dopovaný Zimmerovým übermensch soundtrackem, to je prostě lahoda.

A vlastně můžu i ty Strážce. Ale tady Zack zas a znovu jen oprašuje svůj třístovkový vizuál, místy evokuje divnými kostýmy a výpravou Sucker Punch a spolu s jeho fetišem pro vintage skla to celé připomíná výprodej předvčerejších trendů. Tudy ne, přátelé. Tohle je neuvěřitelná mazanice, která si na Star Wars/Dunu/Avatara jen hraje a kulhá v každém záběru. Ani ty moneyshoty tu nejsou, kazí je divný production design (ne francouzsky divný jako u Bessona, prostě jen divný), akce je tu spíše naznačená a charismatická Sofia sice živí poslední jiskřičku naděje, ale když tam Zack sype svoje Rancory nebo Hippogriffy z Wishe, jde to zase poslušně ke třem hvězdičkám s přimhouřeným okem, to aby vám ty rozmazané západy slunce nepoškrábaly zorničky. Tak hurá do komentářů, bít se za Snyderverse, nebo další stamiliony pro Zackovy pubescentní vize. I'm too old for this shit.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace