Život podle Dana

Dan in Real Life

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Život podle Dana

Život podle Dana /2007

Režie: Peter Hedges

Hrají: Steve Carell, Juliette Binoche, Dane Cook, Emily Blunt, Dianne Wiest

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 26.10.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Život podle Dana

V kostce: "Skvěle napsaný a zahraný film o tom, že zamilovat se do přítelkyně vlastního bratra je sice blbý nápad, ale vzdoruje se tomu dost těžko. Steve Carell tu předvádí vynikající výkon a Peter Hedges potvrzuje, že patří mezi neprávem přehlíženou scénáristickou elitu. Škoda, že to samé se nedá říct o Peteru Hedgesovi – režisérovi. I tak je ale Dan in Real Life hodně zajímavý film, který byste neměli minout. "

Galerie obrázků filmu Život podle Dana

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Život podle Dana

I když doménou Steva Carella jsou klasické komediální role, ať už jde o nepovedený propadák Božský Evan nebo připravované Dostaňte agenta Smarta, tenhle chlapík už několikrát dokázal, že cizí mu nejsou ani trochu vážnější polohy. A že si je dokáže i poměrně dobře vybírat. Malá miss Sunshine si nakonec odnesla dva Oscary a Dan in Real Life si vysloužil pověst jednoho z nejzajímavějších malých filmů loňského roku. A jako takový se logicky nedostal do našich kin (snad se brzy objeví na DVD). Car...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Život podle Dana


DVD a Blu-ray filmu Život podle Dana

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
24.3.2017 16:00 První 2 plakáty Spider-Man: Homecoming Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Steve Carell není obyčejný komik. Střídá totiž více či méně kvalitní komediální scénáře s nezávislou produkcí a překvapivě mu to dobře funguje. Na nájem si zkrátka vydělává v Evan Almighty a umělecky se realizuje ve filmech jako Malá Miss Sunshine. A právě Dan in Real Life by měl být jeho letošním méně mainstreamovým filmem. Carell si zahraje vdovce, který po smrtí své ženy přestal mít o světě kolem sebe iluze a stáhnul se sám do sebe a ubíjí se depresemi. Jak to ale bývá, na obzoru se objeví žena, která by mu mohla dodat novou chuť do života. Je sympatická, Dan jí také není lhostejný a zdá se, že by se k sobě náramně hodili. Problém je ale v tom, že Marie už někoho má. A tím někým je Danův bratr Mitch. V rodině to brzy bude vřít. Vypadá to, že Steve Carell si zkrátka zahraje dalšího člověka, jehož život je v troskách a cesta zpátky do normálu pro něj bude zatraceně těžká. Naštěstí zrovna tenhle typ rolí mu většinou sedne. Režisér Peter Hedges je navíc zodpovědný za scénář k Jak na věc a jako režisér se podepsal pod příjemnou nezávislou hořkou komedii Večeře s April. Pokud si udrží svůj standard i v Dan in Real Life, čeká nás nejspíš příjemná konverzačka s osobitým humorem, dobrými herci a fajn atmosférou.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.