Žít po svém

An Unfinished Life

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Žít po svém

Žít po svém /2005

Režie: Lasse Hallström

Hrají: Jennifer Lopez, Robert Redford, Morgan Freeman

Česká premiéra: 9.2.2006

USA premiéra: 9.9.2005

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Žít po svém

Jennifer Lopez je letos hodně aktivní a má roztočeno hned několik filmů. Jen v Unfinished Life se jí ale povede zkřížit své schopnosti s Robertem Redfordem a Morganem Freemanem. Mnozí zcela oprávněně pochybují, zda vůbec má co křížit, ale na režijním postu sedí Lasse Hallström a ten už pracoval i s horším materiálem. Děj film je poměrně jednoduchý - mladá svobodná matka se vydává, za svým tchánem a snaží se najít nejen útočiště, ale také cestu k jeho srdci, jejíž hledání kdysi vzdala, když přišla o manžela a on o syna. Téma je primitivní jen zdánlivě, už několikrát jsme viděli, jak velcí režiséři dovedli ohnout podobné premisy do netušených tvarů. Scénář napsali prakticky neznámí manželé Spraggovi a prostředí ve kterém se děj odehrává není nepodobné jeho starším Pravidlům moštárny nebo Čokoládě. Nejdůležitějším otazníkem tak zůstává (i po zhlédnutí traileru), jak bude v tomhle příběhu nabručeného, ale dobráckého tatíka, fungovat spojení herecké elity s hezkou tvářičkou Jennifer Lopez, jejíž herecké kvality jako by vzaly za své s její rostoucí slávou a kariérou zpěvačky. Lze sedět na dvou takhle horkých židlích? Rád bych tomu věřil, i když tohle drama zřejmě nebude mým šálkem kávy.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Žít po svém

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Žít po svém

Žil byl jeden ošlehaný kovboj, kterému umřel syn a on proto zanevřel na svět. Po světě chodí tisíce bídných padouchů, tak proč to musel schytat právě on? Místo toho, aby se s tím naučil žít, i po dlouhých letech, kdy jeho snacha zaklepe na vrátka jeho ranče, je stále naštvaný na všechny kolem, neochotný smířit se s vlastní nemohoucností nazývat věci pravými jmény a neschopností odpouštět. Jak už to však u Lasse Halströma bývá, takový hrdina je přímo předurčen k tomu, aby ho laskavá přítomnost...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Žít po svém


DVD a Blu-ray filmu Žít po svém

Zatím nevyšlo.


Související články

27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
14.3.2017 13:00 Kdo natočí druhého Supermana? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
22.2.2017 23:00 Dva nové plakáty Ghost in the Shell Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
6.2.2017 10:00 Trailerová nálož ze Super Bowlu Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.