Zelená je tráva

Kicking & Screaming

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Zelená je tráva

Zelená je tráva /2005

Režie: Jesse Dylan

Hrají: Will Ferrell, Robert Duvall, Mike Ditka, Julia Campbell, Alex Borstein

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 13.5.2005

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zelená je tráva

Sport není hrou džentlmenů a fair-play je výmysl slabochů. Takhle nějak vyvracel sportovní zásady Buck Weston ve svém synovi Philovi a mělo to zdá se úspěch, i když si to Phil nechce připustit. Ve chvíli, kdy se ujme trenérského postu v jednom z týmů dětské kopané, zjistí, že je stejný jako jeho otec. Možná ještě horší. A právě jeho otec je trenérem konkurenčního týmu. Ve Philovi dosud ty navrčené řečičky o nenápadných podrazech na hřišti jen doutnaly, ale teď se v něm probudí monstrum. Pokud z nějakého důvodu nesnášíte deseti až dvanáctileté děti, můžete na tenhle film s chutí vyrazit, protože Will Ferrell v roli Phila tu na ně řve, uráží je a možná se s nimi bude i prát (nebo spíš ony s ním, ten rozdíl poznáte ;). Kdo má děti rád, může celkem spolehlivě očekávat, že se Ferrell napraví a dovede svůj tým k vítězství férovou cestou. Nic jiného ani nečekáme, problém je v tom, že Ferrell tu opět nemá žádného záložníka v podobě např. Vince Vaughna (všichni z tohohle klubu spřátelených komiků už jedou sólové komedie) a jeho dravý styl humoru výrazně ztrácí, když není podpořen kvalitním scénářem. A právě ten bych u tohoto filmu čekal až na posledním místě.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Zelená je tráva

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Zelená je tráva

O recenzentech se často říká, že jsou bezcitní a neumějí si film užít, je to pro ně jenom "práce". Nechci tu vyvracet všechny mýty a klišé, ale věřte, že my filmy, herce a režiséry milujeme... někdy až příliš (ne, nemluvím o Elishe ;). Věřte, že běžného člověka jen tak nenapadne, že by si mohl začít psát recenze. to už musíte být celuloidem prorostlí tolik, že vám to vadí při koupání (a samozřejmě být tak trochu grafoman). O to větší emoce vám pak kolují v žilách při opravdu vychytaném snímku...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zelená je tráva


DVD a Blu-ray filmu Zelená je tráva

Zatím nevyšlo.


Související články

28.6.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
7.11.2015 21:30 12 věcí, které nám odhalil trailer Warcraftu Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
20.9.2015 12:36 Víkendový výplach #315 o tanci a Návratu do budoucnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
8.9.2015 14:05 Hororová Suspiria dostane remake Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
22.12.2014 14:40 7 filmů herečky Simony Babčákové Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.