Zakletý v čase

Time Traveler´s Wife

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Zakletý v čase

Zakletý v čase /2009

Režie: Robert Schwentke

Hrají: Rachel McAdams, Eric Bana, Ron Livingston, Brooklyn Proulx, Alex Ferris

Česká premiéra: 19.11.2009

USA premiéra: 14.8.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zakletý v čase

Některé žánry by se zkrátka kombinovat neměly. Životopis s hororem, akční film s filozofickým dramatem nebo romance a scifi. Ne že by se nenašly filmy, ve kterých spojení dvou zcela odlišných žánrů fungovalo, ale většinou to zkrátka nedopadne dobře. Tvůrci se zaměří na jeden styl více než na druhý a ve výsledku vznikne něco, co nebaví nikoho. Time Traveler`s Wife na první pohled vypadá jako další zbytečně komplikovaný mišmaš. Hlavní hrdina Henry pracuje v Chicagu jako knihovník, má sympatickou manželku a většinu života před sebou. Bohužel má ale i podivný gen, který ho občas „přesune“ jinam v čase. Henry tuhle schopnost neumí ovládat a logicky má díky ní často v osobním i profesním životě docela velké problémy. Jelikož však svou manželku opravdu hodně miluje, je pevně rozhodnutý svou schopnost ovládnout. Žádná sranda to ale nebude. Těžko říct, co od Time Traveler`s Wife můžeme čekat. Režisér Robert Schwentke má za sebou pár nevýznamných filmů a průměrný thriller Tajemný let a Eric Bana s Rachel McAdams jsou sice dobří herci, ale hvězdy, které by dokázaly odtáhnout takhle divný příběh, rozhodně ne. Každopádně kdo viděl velmi povedený Osudový dotek, ten ví, že i romantický film kombinovaný s cestováním v čase se dá natočit chytře a napínavě. Snad se to povede i tentokrát.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Zakletý v čase


Recenze filmu Zakletý v čase

„Je to romantický film, ve kterém Eric Bana díky genetické poruše cestuje nekontrolovatelně časem a snaží se sbalit Rachel McAdams.“ Asi takhle by se jednou větou dal charakterizovat film Zakletý v čase. Něco podobně divného jsme tu už dlouho neměli, avšak i přes opravdu hodně podezřelou zápletku se rozhodně nedá říct, že by tahle romanťárna byla vyloženě nepovedená. Jakmile se totiž člověk přenese přes hodně pitomý nápad s cestováním v čase, zjistí, že film je jinak celkem neškodná žánrovka,...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zakletý v čase


DVD a Blu-ray filmu Zakletý v čase

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 259 příspěvků
1.3.2017 07:51 Téma: Jackie Chan: Americký sen o čtyřech dějstvích Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
26.2.2017 12:38 Víkendový výplach #390 o Oscarech a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.