Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (14)
Plakát k filmu Vyfič

Vyfič /2009

Režie: Drew Barrymore

Hrají: Ellen Page, Drew Barrymore, Juliette Lewis, Marcia Gay Harden, Jimmy Fallon

Česká premiéra: 17.12.2009

USA premiéra: 2.10.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vyfič

V kostce: "Jednoduchý příběh o dospívání v texaském zapadákově, ze kterého se hlavní hrdinka (Ellen Page) rozhodne vybruslit. Doslova. Nabité energií, se snítkou nostalgie, koňskou dávkou sympaťáků a povinným happyendem pro všechny. Feel good film, který na konec roku sedne jako pr... na hrnec."

Galerie obrázků filmu Vyfič


Recenze filmu Vyfič

Avatar... mám, Pancharti... mám, Star Trek... mám. Taky si odškrtáváte zhlédnuté filmy a snažíte se dohánět resty, než se Silvestr (ne Stallone) zeptá, kolik a čeho jste v roce 2009 viděli? Nepřehlédněte přes tu záplavu modré barvy a pecek na DVD maličkost, která startovala v závětří Cameronovy aktuální pecky. Vyfič je pro drsnější polovičku lidstva zajímavé jen díky českému distribučnímu názvu, Ellen Page v hlavní roli a Drew Barrymore na postu režisérky. Jenže když se podíváte zblízka, zjis...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vyfič


DVD a Blu-ray filmu Vyfič

Zatím nevyšlo.


Související články

25.5.2014 12:20 Víkendový výplach #246 o Star Wars a Godzille Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
18.11.2012 12:30 Víkendový výplach #167 o Prometheovi a Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
12.9.2011 17:30 Filmtech: Jak se vaří retro image Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
28.1.2010 20:01 Pochvaly a pohlavky - leden 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
18.12.2009 09:13 Odvážné palce s Avatarem a Vyfič Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Člověk by si myslel, že po úspěchu Juno si začne Ellen Page vybírat zajímavější role než je ta, kterou bude hrát ve Whip It! A taky zajímavější režiséry. Drew Barrymore se rozhodla rozšířit řady herců, kteří přešli na druhou stranu, ale naštěstí si ke svému debutu nevybrala životopis lesbické básnířky nebo nějaké podobné rádobyoscarové drama, ale komedii. I když podle všeho trošku divnou. Hlavní hrdinkou Whip It! je mladá dívka Bliss, která žije v jakési díře někde v Texasu, nemá moc kamarádů a jediné, co ji baví, je muzika. Vztah s matkou také není úplně ideální, a tak se Bliss rozhodne zkusit si uspořádat život po svém. Neuteče z domova a nezačne prodávat před nejbližší základkou drogy, ale přihlásí se do bruslařské soutěže. Těžko říct, co z tohohle tématu vypadne. Drew Barrymore možná za kamerou nakonec sklouzne k patetickému vyjadřování vzájemné lásky mezi dcerou a matkou, možná to ale nakonec bude originální zábava. Ellen Page je dobrá herečka a záda jí tu budou krýt také podměrně zajímaví kolegové a kolegyně, tak nezbývá než doufat, že si v téhle bruslařské komedii nenabije hubu.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.