Toy Story 3: Příběh hraček 3D

Toy Story 3D

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (21)
Plakát k filmu Toy Story 3: Příběh hraček 3D

Toy Story 3: Příběh hraček 3D /2010

Režie: Lee Unkrich

Hrají: Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Michael Keaton, Don Rickles

Česká premiéra: 17.6.2010

USA premiéra: 18.6.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Toy Story 3: Příběh hraček 3D

V kostce: "Pixar obstál i ve své zatím nejtěžší zkoušce. Jeho jediná série se dočkala třetího, pravděpodobně finálního dílu a opět jde o vynikající snímek, který nekopíruje předchozí syžety, ale navrtává nové emocionální studny a více než důstojným způsobem se loučí s velepopulárními hrdiny. "

Galerie obrázků filmu Toy Story 3: Příběh hraček 3D


Recenze filmu Toy Story 3: Příběh hraček 3D

Filmový Pámbu existuje a žije v Kalifornii. Studio Pixar, dnes už nějaký ten pátek pohodlně prolnuté s gigantem jménem Disney, ještě nevyprodukovalo jediný film, který by bylo možné označit za průměrný, natož pak dokonce za nevydařený, ba naopak: Většina z jejich jedenácti kousků vibruje někde kolem hranice špičkovosti a geniality. Osobně mám největší slabost pro tandem pecek z dílny Brada Birda Úžasňákovi + Ratatouille, ale je snadno vysledovatelné, že divácké preference se často velmi liší....

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Toy Story 3: Příběh hraček 3D


DVD a Blu-ray filmu Toy Story 3: Příběh hraček 3D

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
16.3.2017 17:19 První reakce: Atomic Blonde Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Toy Story byl animák, který divákům ukázal kouzlo třetího rozměru a ze společnosti Pixar udělal v tomhle ohledu leadera, na něhož se všechna ostatní studia marně dotahují a jen Dreamworks občas ukáže, že v Pixaru nesmí usnout na vavřínech. A příběh kovboje Woodyho a Buzze Rakeťáka bude příští rok pokračovat. Majitel hraček Andy vyrostl a nemá čas hrát si se svými hračkami. Teď navíc míří na vysokou a zdá se, že staré dobré časy pro Woodyho, Buzze a ostatní končí a že všichni poputují do velké bedny, ta se hodí pod postel a bude konec. Hrdinové to tak ale rozhodne nehodlají nechat a rozhodnou se vyrazit za svým majitelem. Režie se tentokrát ujme Lee Unkrich, který už pomáhal s režií druhého dílu. Tentokrát ale povýšil, tak uvidíme, co z něho vypadne. O technickou stránku filmu se u Pixaru strachovat nejspíš nemusíme a hlasové obsazení zůstává stejné jako dřív, tedy skvělé. Na druhou stranu Toy Story bylo vždycky tak trošku dětinské a starší diváci s ním mohou mít problém. Po pípajícím robotovi kázajícím o ekologii ale třeba půjde o příjemnou změnu.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.