Těsně vedle

The Heartbreak Kid

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Těsně vedle

Těsně vedle /2007

Režie: Bobby Farrelly, Peter Farrelly

Hrají: Ben Stiller, Michelle Monaghan, Malin Akerman, Jerry Stiller

Česká premiéra: 15.11.2007

USA premiéra: 5.10.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Těsně vedle

Peter a Bobby Farrellyovi už nás nejednou přesvědčili, že láska (ať už milenecká či bratrská) prochází kromě žaludku i jiný mi tělesnými orgány (většinou orgány tělesně či společensky postižených). Většinou jsme u toho měli smát, ale nesmáli, i když ukotvení svých hrdinů v rámci chvilek dojemných zvládá tohle režisérské duo celkem obstojně. I jejich další film se soustřeďuje na lidské soužití a Farrellyům se pro jeho rozehrání podařilo sehnat samotného Bena Stillera. Jeho hrdina Eddie Cantrow se jednoho dne probudí, vyjde si ven a potká sympatickou dívku, která před ním překvapivě neutíká. Slovo dá slovo, padne první jiskra a je zaděláno. Jak už to tak ze začátku spontánních vztahů bývá, vše se zdá dokonalé. Není čas na hádky, není čas na řešení společných problémů – na programu je jen sex a jídlo v posteli. Přesně v tomhle rozpoložení vynese Eddie neuvážený návrh: Vezmeš si mě? Ano, vezme si ho. A jedou spolu na svatební cestu, kde Eddiemu stane ze života peklo. Jeho nová manželka totiž vůbec není tak klidná, vyrovnaná a radostná, jak se zprvu zdálo. Naštěstí během výletu, kde Eddie zčistajasna musí čelit největší noční můře svého života, potkává dívku novou, krásnou, šikovnou a prostě po všech stránkách jako ze snu. Které vrcholy tohoto trojúhelníku nakonec zůstanou pospolu, kolik končetin přitom bude zlomeno a kolik očí vyškrábáno? Na to vám pod režijní taktovkou nejnechutnějších bratří Hollywoodu odpoví i Michelle Monaghan a Stillerův táta Jerry (znáte ho jako Ballsteina ze Zoolandera).

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Těsně vedle

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Těsně vedle

„Není nic horšího, než bejt obyčejná,“ tvrdí jedna z „hrdinek“ Americké krásy. A svým způsobem má pravdu, i co se týče kinematografie. My recenzenti sice nemluvíme o obyčejnosti, nýbrž o průměrnosti, standardizovaný produkt bez výraznější chuti, hmatatelnějších vad a výrazných kladů nás ale děsí víc než představa Angeliny Jolie v hlavní roli životopisu o Margaret Thatcher. Ono se o těchhle bezvýrazných filmech prostě hrozně blbě píše. Recenzujícího člověka (Homo Criticus, u nás známý také jak...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Těsně vedle


DVD a Blu-ray filmu Těsně vedle

Zatím nevyšlo.


Související články

21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
15.3.2017 23:00 Batman a Sebevražedný oddíl hledají scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
10.3.2017 09:00 Nový plakát a fotka Wonder Woman Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.