Suprhrdina

Superhero!

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (14)
Plakát k filmu Suprhrdina

Suprhrdina /2008

Režie: Craig Mazin

Hrají: Jeffrey Tambor, Christopher McDonald, Sara Paxton, Leslie Nielsen, Brent Spiner

Česká premiéra: 24.4.2008

USA premiéra: 28.3.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Suprhrdina

V kostce: "Další z nekonečné řady "parodií" z Zuckerovy dílny. Tentokrát to schytají superhrdinové, Stephen Hawking a hlavně vaše trpělivost. Pro lidi s mozkem nepoživatelné, pro lidi se smyslem pro humor smrtící."

Galerie obrázků filmu Suprhrdina


Recenze filmu Suprhrdina

Radši bych snědl dva talíře halušek než psal tuhle recenzi. Ne, vážně. Jsou filmy, které vám do prstů místo inspirace nasypou koňskou dávku zmaru. Chcete znovu nakoukat Skálu nebo Transformery, abyste se ujistili o tom, že svět je pořád ještě fajn místo k žití, ale jako na potvoru je má někdo půjčené. A tak jdete psát recenzi. Dneska bez bezpečnostích pásů, jedeme totiž na zpátečku. Sežeňte si led za krk, budete ho potřebovat.Recenzenti by v případě těchto rádoby parodií měli být tzv. na jedn...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Suprhrdina


DVD a Blu-ray filmu Suprhrdina

Zatím nevyšlo.


Související články

19.6.2016 12:13 Víkendový výplach #354 o superhrdinech a tricích Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
5.8.2014 14:00 Strážci Galaxie se vrátí... Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
10.11.2013 12:30 Víkendový výplach #218 o akční Megan Fox a Thorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 77 příspěvků
27.9.2009 12:00 Víkendový výplach #3 s drsňáky Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
22.5.2009 18:42 Chyťte Houdiniho Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Je velmi smutné sledovat, kam se za posledních deset let dostaly parodie. V dobách Žhavých výstřelů a Bláznivých střel šlo o žánr, který člověka během pár vteřin rozesmál, avšak jeho tvůrci se přitom nesnažili filmy zesměšňovat lacinými vtipy, ale spíš jim skládali velmi osobitou poklonu. Po Scary Movie se ale všechno změnilo a chytré citace a utahování si z klišé nahradily všemožné tělesné tekutiny a neznámí herci oblečeni do kostýmů populárních hrdinů. A ani návrat žánrových klasiků Jima Abrahamse a Davida Zuckera na tom nic nezměnil. Superhero! bude podle všeho další „moderní“ parodií, která se ani nebude pokoušet navázat na příběhy Franka Drebbina nebo Toppera Harleye. Už podle názvu je jasné, že tentokrát budou hlavním cílem vtipů superhrdinové. Comicsových hrdinů se za posledních pár let objevilo víc než dost a inteligentně si z nich dělat srandu by tedy neměl být problém, avšak režisér Craig Mazin je podepsaný pod scénáři třetího a čtvrtého dílu Scary Movie, takže raději očekávejme to, co nám každý rok nabízí tvůrci Velkého bijáku nebo Děsného dojáku. Pořád můžeme sice doufat, že Mazin je skrytý talent, který dokáže žánr parodií opět pozvednout, ale mám strach, že všechno zůstane při starém.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.