Super náhradník

She's the Man

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Super náhradník

Super náhradník /2006

Režie: Andy Fickman

Hrají: Amanda Bynes, Julie Hagerty, Channing Tatum, Vinnie Jones, Emily Perkins

Česká premiéra: 14.9.2006

USA premiéra: 17.3.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Super náhradník

She's the Man je dalším z řady vtipálkovských taškařic s teenagery pro teenagery, ve kterém je dnešní americká mládež vyobrazená jako parta hezkých mladých lidí s obyčejnými problémy všech dní. A je prakticky úplně jedno, o čem to celé bude, protože i tentokrát půjde o taškařici hřejivou, vtipnou a s ponaučením, no ne? Ale když už jsme u toho… She's the Man má příběh tak bizarní, že se to vymyká všem měřítkům. Zvláště po tom, až vám tahle synopse nabere konkrétních obrysů po stažení traileru… Tákže: Viola je výstavní patnáctka, jejíž proporce a roztomilý obličejík nedají spát žádnému švarnému jinochovi z okolí. Život jde v klidu, o kluky není nouze, rodiče jsou pořád v luftě… co jiného si teenager může jen přát. Viola má taky bratra Sebastiana a ten je trochu mešuge, přestože má o pár let víc a ve škole celkem prospívá. Ale měl vždycky velké sny. A jednoho slunečného dne ho napadlo, že uteče do Londýna a stane se rockovou hvězdou. OK. Co s tím má co dělat Viola? Těsně před kýženým úprkem je požádána, aby se ve škole za Sebastiana vydávala. Tady už začíná trochu přituhovat, i když je mladá dívka bratrovu představu ochotna do puntíku vyplnit a paruku si sežene v rekordním čase. Musela by totiž hrát ve fotbalovém mužstvu s tamějším šohajem, kterého miluje. Ten však miluje vnadnou blondýnku ze sousedství, která zase miluje „nového Sebastiana“, který je ve skutečnosti Viola, jejíž pravý bratr chodí s jakousi Monique, která nenávidí onu vnadnou blondýnku, jež chodí se šohajem. Odtud dál už je to drobínek nepřehledné a pokud jste si doteď nezašli pro prášky na hlavu, dál už to raději nebudeme riskovat ;). Přesvědčte se na vlastní oči, že nacpat tohle všechno do jednoho filmu je klidně možné a že oblíbené frky typu „rána fotbalovým míčem do slabin“ v ženském podání fungují překvapivě solidně.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Super náhradník

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Super náhradník

Víte jak poznáte, že jste až po kolena v klišé? Když točíte převlekovou komedii. Víte jak poznáte, že už se z toho nevyhrabete? Když je to sportovní převleková komedie. :) Super Náhradník vyfasoval obě přízviska a už z plakátu na vás křičí, abyste šli raději podruhé na Poseidon. Pár minut po vstupu do sálu se opravdu zdá, že jste udělali chybu. Amanda Bynes v hlavní roli vypadá jako tuctový diblík a zápletka spočívající v tom, že se převlékne za svého bratra (který ujel koncertovat do Londýn...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Super náhradník

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Super náhradník

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
5.3.2017 12:00 Víkendový výplach #391 o Doctoru Strangeovi a Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.