Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Slimák

Slimák /2006

Režie: James Gunn

Hrají: Nathan Fillion, Elizabeth Banks, Michael Rooker

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 31.3.2006

Na DVD od: 19.12.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Slimák

Psát synopsi ultralevného béčkového hororu z nejhlubších vod nezávislé produkce je věc obtížná, zvláště když tvůrci vypustí obsah svého filmu v jedné stručné větě. Většinou se to tedy odbude nějakými těmi řečmi o tom, jaké to je psát synopsi o filmech z nezávislé produkce, jejichž tvůrci vypustí obsah svého filmu v jedné stručné větě a samotnou větu si musíte nechat na konec odstavce, aby bylo vidět, že o takových filmech se dá psát donekonečna i přestože o nich nic nevíte. Znáte to. V tomto procesu dále nezbývá než ve stručnosti vzpomenout na klenoty, které z podobných vod vyšly a staly se z nich modly pro spřízněné a hodně zkušené plavce. Filmy, které by mohly být našemu horkému favoritovi něčím jako pokrevním bratrem. Nebo se na to jednoduše vyfláknout a snažit se vařit z vody. Hádat, jak dobré to bude, jak zábavné to bude, kolik mrtvých tam bude. A nebo neudělat nic z toho a zkrátka se prokousat na konec odstavce prostou vatou a konečně ze sebe vypotit kýženou dějovou linii. Takže, abyste věděli: Slither vypráví o malém městě, kde se rozšířila mimozemská nákaza, která přeměňuje postupně všechny obyvatele na zombie a různé formy mutantů. Paráda, ne? ;)

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Slimák

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Slimák

Invaze mimozemšťanů v malém městečku na konci světa. Kolikrát už jsme to jen viděli? Na videu asi tisíckrát, v kinech by se možná taky něco našlo. Slither si nehraje na nic víc, prostě bere osvědčené schéma a sází do něj všechny známé ingredience. V tomhle směru je jen dalším z řady. V čem není další z řady, je celkový humorně-drastický koncept, s nímž se popravdě mnoho podobných filmů dosud nevytasilo. Vezměte Carpenterovu Věc a zkřižte ji se Snyderovým Úsvitem mrtvých a Jacksonovým Brainde...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Slimák


DVD a Blu-ray filmu Slimák

Zatím nevyšlo.


Související články

10.6.2014 17:30 Nové plakáty ke Strážcům galaxie Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.5.2014 16:15 Cool plakát ke Strážcům Galaxie Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
8.4.2014 13:00 Nathan Fillion je ve Strážcích Galaxie Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
17.2.2014 23:55 Nové fotky ze Strážců galaxie Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
19.12.2013 15:00 Přehled: Scenáristé chystaných comicsových blockbusterů Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.