Skóruj!

Balls of Fury

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Skóruj!

Skóruj! /2007

Režie: Ben Garant

Hrají: Christopher Walken, Dan Fogler, Maggie Q, Jason Scott Lee

Česká premiéra: 29.11.2007

USA premiéra: 29.8.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Skóruj!

Christopher Walken je člověk, který dokáže s vážnou tváří zahrát i toho největšího magora, ale přitom si pořád kolem sebe udržuje auru někoho, kdo vás jediným pohledem přesvědčí, že kdyby to bylo mezi jím a vámi, byl by to on, kdo odejde po svých. S pověstí (a xichtem), kterou Walken má, si může dovolit točit ty největší šílenosti, ale tentokrát to vypadá, že sáhl až na pomyslný vrchol. Muž jménem Feng (Walken) je členem mezinárodní mafie, zločinec, vrah a vůbec člověk, který je osinou v zadku mnoha lidem. A tenhle chlapík má jeden dost neobvyklý koníček – stolní tenis. Americká vláda se tedy rozhodne vyslat na ilegální turnaj, který Feng organizuje, svého agenta a jelikož James Bond právě usrkává Martini po boku dobře stavěné mulatky někde v Karibiku, musí sáhnout po tom druhém nejlepším. V tomhle případě je tím vybraným Randy Daytona, bývalý šampión v ping pongu. Nelegální turnaj ve stolním tenise je ale drsnější, než se zprvu zdálo. Ben Stiller a jeho Vybíjená před pár lety dokázali, že lidé se pořád dokáží smát filmům, kde někdo někoho bouchá míčem a inspirace je v tomhle případě zřejmá. V případě Balls of fury však půjdou tvůrci ještě mnohem dál a celý film bude stylizovaný do starých bojových filmů s Brucem Lee, kdy zápasy v ping pongu budou drsnější než šmirglpapír a samotní hráči šílenější než Lunetic. Stylizace Christophera Walkena do asijského zločineckého krále má něco do sebe, ale je otázkou, jestli film nebude jen přehlídka úchylných kostýmů a divných postaviček s pálkou v ruce. Za kamerou stojí režisér v Americe nesmírně populárního komediálního seriálu Reno 911, takže snad ví, co dělá. Zatím budeme ostražitě čekat na trailer.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Skóruj!

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Skóruj!

Originalita je ošemetná věc. Ve většině filmů se nevyskytuje, ale když už dorazí, může při špatném zacházení režisérovi podrazit nohy, shodit ho na zem a dupnout mu vší silou na páteř. Nesmí se to s ní zkrátka přehánět, protože hranice mezi „novým a geniálním dílem“ a „bizarní šíleností“ je tenčí, než by si člověk myslel. Zkrátka rozhodně není dobrý nápad spoléhat se na to, že jedna zajímavá myšlenka utáhne devadesátiminutovou stopáž. Přesto to pořád budou filmaři zkoušet. A nejspíš se vždyck...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Skóruj!


DVD a Blu-ray filmu Skóruj!

Zatím nevyšlo.


Související články

2.10.2016 12:40 Víkendový výplach #369 o Mad Maxovi a Skále Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
27.9.2016 14:00 Doctor Strange míří za Avengers Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
3.8.2016 06:01 První dojmy: Sebevražedný oddíl Rubrika: Novinky Diskuze: 126 příspěvků
31.3.2016 21:15 TZ Trailer: Star Wars: Fury of Maul Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
5.3.2016 10:27 Rocky ve Strážcích Galaxie? Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.