Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (61)
Plakát k filmu Saw IV

Saw IV /2007

Režie: Darren Lynn Bousman

Hrají: Tobin Bell, Angus Macfadyen, Shawnee Smith, Scott Patterson, Costas Mandylor

Česká premiéra: 25.10.2007

USA premiéra: 26.10.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Saw IV

Některé věci se nemění. Všichni už jsme si zvykli na to, že Vánoce jsou pravidelně 24. prosince a že prázdniny začínají prvním červencovým dnem. A pomalu bychom si měli zvyknout i na fakt, že každý podzim koncem října bude mít za mořem premiéru další díl extrémně levné a extrémně výdělečné hororové série Saw. Poprvé to byla bomba, která všechny doslova uzemnila, podruhé trochu krok vedle a potřetí už čirá nuda. I když to může vypadat, že příběh zákeřného vraha Jigsawa už nemůže pokračovat, není tomu tak. Čtyřka totiž navazuje přímo na třetí díl a vrací se i hrdina Jeff. Ten by se měl vydat hledat vlastní dcerku, ale než ji najde, bude muset prožít nekonečná muka a setká se se smrtí v její nejhorší podobě. Takže nic nového. Režisér Darren Lynn Bousman bude režírovat už potřetí, takže nás určitě zase čekají kamerové filtry na každém rohu a spousta řevu trpících obětí. Zásadní změna ale nastala na pozici scénáristů. Marcus Dunstan a Patrick Melton v hororové komedii Krvavá hostina ukázali, že jim rozhodně nechybí nadhled a to je přesně to, co by vyčerpávající se série Saw potřebovala. Doufejme tedy, že nás čeká něco trošku jiného, než na co jsme byli nuceni si zvyknout.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Saw IV

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Saw IV

Ježíšku na křížku! Čtvrtý díl ultralevné, lacině šokující hororové frašky je konečně tady. A je ještě zmatenější než sousedův Alík po dvou vylízaných půlitrech. Vlastně ani nevím, jestli bych měl vysvětlovat, o co v Saw IV vlastně jde, protože jsem z toho sám byl docela jelen. Svalnatej černoch Johnny z trojky jde po panu Skládačkovi (který je... tradá... toho času totálně definitivně mimo hru), jehož záliba ve výrobě pastiček a trestů má zjevně setrvačníkový chod a vesele pokračuje. Johnny (...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Saw IV


DVD a Blu-ray filmu Saw IV

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.