Rozchod!

The Break-Up

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Rozchod!

Rozchod! /2006

Režie: Peyton Reed

Hrají: Vince Vaughn, Jennifer Aniston, Jon Favreau, Joey Lauren Adams

Česká premiéra: 31.8.2006

USA premiéra: 2.6.2006

Na DVD od: 29.1.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rozchod!

Znáte to... většina romantických komedií končí úspěšně vybudovaným vztahem, družičkami, svatebním dortem a nápisem "a žili spolu šťastně až do smrti". Takhle to prostě funguje a říká se tomu klišé s velkým Ká. A protože diváci jsou nenažraná, adaptabilní stvoření, začnou časem chtít od žánru trochu víc a tak dojde na filmy jako Když Harry potkal Sally nebo Něco jako láska, kde se hrdinové scházejí a rozcházejí a celé to vypadá o pořádný chlup realističtěji. A pak se to někde po cestě smíchá a vznikne Break-Up. Jednoduchá a infantilní komedie, která si chce udělat srandu z blbých i chytrých kolegyň a proto originálně pojednává o tom, co se děje s páry po rozchodu. Gary a Brooke se totiž zrovna rozvádějí, ale vzhledem k nemilým okolnostem to spolu musí vydržet, dokud nepřistanou na papírech ta správná razítka. Samozřejmě jim to nebrání v dělení fyzického i duševního majetku, neustálých scénách a dalších věcech, které by diváky - ať už svobodné nebo zadané - měly stoprocentně pobavit. Režisér Peyton Reed má s vrtkavostí filmových romancí svoje zkušenosti, třeba z příjemného retra Kašlu na lásku, a také stojí za břitkým teenagerským filmem Bravo, Girls! Vyjde to tentokrát Vince Vaughnovi i bez podpory Frat Packu?

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Rozchod!

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Rozchod!

V romantických komediích se obvykle tak dlouho mluví / padá / tančí / vtipkuje / hašteří, až oba protějškové z budoucího partnerského vztahu pochopí, že ten druhý je pro jejich tělo i duši jediným možným řešením. Žánr nás takto baví od pradávna, takže je víceméně logické, že v momentě, kdy v Hollywoodu ztratili jistotu vybroušených dialogů, musí na kolbiště vstoupit novátorské prvky. Tak jako to udělal kupříkladu režisér Peyton Reed se svými scénáristy. Když se ti dva – Gary a Brooke – dali ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rozchod!


DVD a Blu-ray filmu Rozchod!

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
31.1.2017 03:45 OFICIÁLNĚ: Affleck Batmana nenatočí Rubrika: Novinky Diskuze: 52 příspěvků
24.8.2016 18:00 100 nejlepších filmů 21. století podle BBC Rubrika: Novinky Diskuze: 82 příspěvků
20.3.2016 12:00 Víkendový výplach #341 o Simpsonových a dronech Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
19.1.2015 09:27 Letní nářez 2015: Zbytky a žánrová výplň Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.