Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Práskač

Práskač /2013

Režie: Ric Roman Waugh

Hrají: Dwayne Johnson, Barry Pepper, Susan Sarandon, Benjamin Bratt, Nadine Velazquez

Česká premiéra: 11.4.2013

USA premiéra: 22.2.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Práskač

V kostce: "Syn Johna Matthewse sedí ve vězení a hrozí mi minimálně deset let. Táta správňák se tedy rozhodne nabídnout DEA svou pomoc a zkusí na vlastní pěst chytit místního drogového krále. Není to ale žádný akční hrdina a i když ho velmi slušně hraje Dwayne Johnson, čekejte spíš realistické drama než nářez plný přestřelek a zlomených vazů. Ale i tak je to zábavná, napínavá a dobře natočená i odehraná podívaná. Slušná práce od všech zúčastněných, bohužel ale nic víc. "

Galerie obrázků filmu Práskač


Recenze filmu Práskač

Když člověk vyrazí do kina na nový film Dwayna Johnsona, nejspíš očekává alespoň šestnáct lidí zmlácených do bezvědomí a počet vystřílených nábojů, který půjde do trojciferných čísel. Práskač ale ve svých upoutávkách jasně naznačil, že tentokrát to bude jiné a Johnson chce sázet spíš na dramatickou a realistickou rovinu než na akci. Pro někoho to byl šok, pro jiného milé překvapení, avšak tvůrci se zkrátka rozhodli udělat z bývalé wrestlingové hvězdy a hlavního hrdiny čerstvé dvojky G. I. Joe...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Práskač


DVD a Blu-ray filmu Práskač

Zatím nevyšlo.


Související články

17.11.2015 10:10 Memento čeká remake Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
2.1.2014 20:41 Nejlepší filmy roku 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 91 příspěvků
1.11.2013 09:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Říjen 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
25.3.2013 10:54 Croodsovi první, válel i Butler chránící prezidenta Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
18.3.2013 00:16 Šílené kouzelníky Carella s Carreym smetlo Oz Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Dwayne „The Rock“ Johnson si možná už konečně našel svou hereckou polohu. Jelikož klasické akčňáky s jedním drsoněm netáhnou, připojil se k fungující partě z Rychle a zběsile a pomohl jim vydělat obrovské peníze. Součástí dalšího slavného týmu bude v létě v pokračování G.I. Joe, přeci jenom si však ještě udělá čas na jednu sólovku. A sakra zajímavou. Snitch by měl být příběh chlapíka, jehož syn se začal až příliš kamarádit s drogami a skončil ve vězení. A pokud ho chce táta dostat ven, musí kývnout na jednu sakra nebezpečnou nabídku. Pokusí se proniknout mezi mexické s narkotiky a bude práskat pro DEA. Johnson ukázal, že zvládne vedle akce i herectví a tady možná bude třeba předvést nějaké ty emoce. Sále by však film měl být především akčním thrillerem. Johnsonovi budou krýt záda sakra zajímaví herci, ale ještě nadějněji to vypadá před kamerou. Ric Roman Waugh totiž natočil hodně povedený malý thriller Zločinec, tak snad svou velkou hollywoodskou příležitost nepromarní.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.