Parchanti

The Losers

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Parchanti

Parchanti /2010

Režie: Sylvain White

Hrají: Jeffrey Dean Morgan, Chris Evans, Zoe Saldana, Jason Patrick, Idris Elba

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 23.4.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Parchanti

V kostce: "Zvláštní komando se rozhodlo udělat jednou správnou věc a byl z toho průšvih. Teď, po letech, je čas najít člověka, který je do toho průšvihu dostal. A dát mu pořádně přes držku. Losers je zoufale neoriginální film s průměrně natočenou akcí, přebarvičkovaným vizuálem a postavami, které jsou tak cool, že vedle nich vypadá Zdeněk Pohlreich jako moderátor Volejte věštce. Před patnácti lety by tahle béčková akce zapadla, ale dnes, když žánr skomírá jako nikdy před tím, jde o naprosto parádní dvouhodinovou jízdu. I když jen pro fanoušky. "

Galerie obrázků filmu Parchanti


Recenze filmu Parchanti

Ještě před pár měsíci to vypadalo, že letošní rok bude návratem akčních filmů, namakaných hrdinů, přestřelek, přes zuby proceděných hlášek a toho pravého filmového násilí. Ale nevyšlo to. A-Team komerčně zklamal, Zatím spolu, zatím živí jakbysmet, úspěch Postradatelných se nedá dopředu odhadnout a stylová týmovka The Losers se našim kinům vyhnula úplně. A je to velká škoda, protože jde o hodně fajn film. The Losers adaptují comics (vyšel i u nás), to je ale v podstatě ta úplně poslední inform...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Parchanti


DVD a Blu-ray filmu Parchanti

Zatím nevyšlo.


Související články

30.6.2015 20:00 Sandman utíká od Batmana se Supermanem Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
7.4.2012 17:00 MZ Skalpel: Total Recall bez Arnolda Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
25.1.2012 09:24 6x s... obrýlenými hrdiny Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
4.6.2011 20:28 Téma: V jednotě je síla Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
29.5.2011 11:40 Víkendový výplach #90 o Batmanovi a Arnoldovi Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

O lidech, kteří pracují pro CIA, se říká, že když uspějí, nesmí o tom nikdo vědět. A když se zjistí, že neuspěli, vědí o tom všichni. Vždycky je ale dobré pokusit se neúspěchy zamést pod koberec, o čemž se na vlastní kůži přesvědčí šestice agentů, kteří pro CIA dělali na operacích, jež „se ve skutečnosti nikdy nestaly.“ Při jedné ze svých akcí zůstalo celé komando uprostřed nepřátelských linií a ponecháno napospas nepřátelům. A to byla velká chyba, protože nejlepší vládní zabijáci obyčejně jen tak nezemřou a jejich bývalí zaměstnavatelé se na vlastní kůži přesvědčí, že když se chtějí zbavit problému, měli by to udělat pořádně. Režisér Sylvain White tak dlouho pracoval na adaptaci hry Catelvania, až skončil u akčního comicsu The Losers. I přes béčkový námět by z něho však mohla vypadnout hodně dobrá akční podívaná, protože minimálně po herecké stránce vypadá film přímo parádně. Jeffrey Dean Morgan ve Strážcích ukázal, že s brokovnicí v ruce mu to zatraceně sekne, Chris Evans dokáže i mizerný film vyzvednout do průměru a Zoe Saldana dokázala, že i asexuální Star Trek může mít šmrnc. Zkrátka se tu sešla zatraceně zajímavá parta, tak doufejme, že ji White dokáže využít na sto procent.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.