Noc patří nám

We Own The Night

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Noc patří nám

Noc patří nám /2007

Režie: James Gray

Hrají: Joaquin Phoenix, Mark Wahlberg, Robert Duvall, Eva Mendes, Tony Musante

Česká premiéra: 7.2.2008

USA premiéra: 12.10.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Noc patří nám

V kostce: "Klasické drama ze staré školy vypráví o dvou bratrech, z nichž každý kope za jinou stranu zákona. V jejich životě však přijde okamžik, kdy musí spojit síly a vyřídit si to s ruskou mafií. Vynikající ústřední herecké trio, skvělá automobilová honička a působivá atmosféra osmdesátých let tu bohužel naráží na scénář, který je jen sbírkou okoukaných klišé. I tak jde ale o solidní žánrové řemeslo. "

Galerie obrázků filmu Noc patří nám


Recenze filmu Noc patří nám

Policejní drama byl donedávna pomalu umírající žánr. Pak naštěstí přišel Martin Scorsese se svou Skrytou identitou, vyhrál pár Oscarů a v Hollywoodu se zase začaly hýbat ledy. Ať už si o jeho filmu myslíte cokoliv, jedno je jisté. Nebýt Skryté identity, pozvolna mizející policejní filmy by se možná vytratily docela. Scorsese zkrátka znovu nastartoval téměř mrtvý žánr a nebýt jeho, Noc patří nám by možná nikdy nevznikla. Byli bychom ale vůbec o něco podstatného ochuzeni?Na to se moc dobře odpo...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Noc patří nám


DVD a Blu-ray filmu Noc patří nám

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.3.2017 10:11 Jaká je budoucnost Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
16.3.2017 17:19 První reakce: Atomic Blonde Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Kdo je James Gray? Průměrný režisér, který měl v životě kliku jako málokdo. V roce 2000 se mu podařilo do svého teprve druhého filmu Temná zákoutí ukecat herce první velikosti. Mark Wahlberg, Joaquin Phonex a Charlize Theron byli v podstatě jediným důvodem, proč se na průměrnou detektivku koukat. Ale první dva jmenovaní si zřejmě s Grayem padli do noty a rozhodli se dát mu ještě jednu šanci. We Own The Night by mělo být drama rodiny, která se dostala do zatraceně velkých problémů. Otec a syn Greenovi se totiž naštvali Ruskou mafii a naštvat Ruskou mafii znamená v New Yorku automaticky rozsudek smrti. Normálně smýšlející člověk by se potřel prasečí krví a skočil do akvária s hladovými žraloky, jen aby si ulehčil od sofistikovaného mučení strýčka Váni, ale starý pantáta Green má ještě jednoho syna, který se jako majitel nočního klubu sice také neživí úplně poctivě, ale pro svojí rodinu udělá vše. Rusové se však jen tak ukecat nenechají. I když příběh vypadá jako další variace na „sáhli ste mi na rodinu, nakopu vám řiť,“ nejspíš to tak nebude. Gray si k Wahlbergovi a Phoenixovi obstaral ještě stárnoucího, ale stále dobrého Roberta Duvalla a na plátně bude nejspíš řešit rodinné problémy. A občas někdo umře. Pokud se mu podaří nezkazit nic za kamerou, nemuselo by to být špatné, protože ústřední trojici si jako drsnou rodinku dokážu představit bez nejmenších problémů.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.