My Name Is Bruce

My Name Is Bruce

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (17)
Plakát k filmu My Name Is Bruce

My Name Is Bruce /2006

Režie: Bruce Campbell

Hrají: Bruce Campbell, Ted Raimi, Ellen Sandweiss

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu My Name Is Bruce

Vzpomínáte na svéráznou parodii na kung-fu filmy, Říkají mi Bruce? Johnny June v ní hrál korejského losera, kterého si lidé vytrvale pletli s Brucem Lee. Má to dokonce i pokračování a dávali to na ČT. Pokud někdo z vás odpověděl kladně, může si uklidnit driblující peacemaker, protože tohle není remake těhle filmů... hlavním hrdinou téhle záležitosti je druhý nejslavnější Bruce na světě... a to sice Bruce Campbell.
Tak a je to venku! Předem zdůrazním, že nejsem extrémním fanouškem Evil Dead, ale Bruce Campbell má charisma, až to kácí stromy... však si vzpomeňte na Brisco Countyho jr. A teď připravuje Božský Bruce (ehm) svůj vlastní další režijní počin. Není v téhle oblasti žádným nováčkem, protože natočil pár epizod Herkula, Xeny a dokonce i V.I.P. (tím bych se ovšem nechlubil), ale to vás asi nebere. Důležité je, že Bruce Campbell teď hodlá režírovat film, ve kterém si zahraje Bruce Campbella, slavného herce, kterého si prostí obyvatelé jednoho amerického městečka spletou s hlavním hrdinou Evil Deadu - Ashem a donutí ho, aby zbavil jejich městečko zákeřných potvor, které by žádný scenárista nevymyslel. Televizní scenárista Mark Verheiden zřejmě příliš koukal na Galaxy Quest, ale vzhledem k tomu, že Sam Raimi nehodlá trilogii Evil Deadu nijak rozšiřovat, je tohle pro hladové fanoušky jediná možná šance, jak se setkat se svým idolem. Stačí promixovat klasické hlášky z kultovní série s narážkami na hollywoodská klišé, a nemůže to dopadnout špatně. Na Bruceovi se zub času prakticky neprojevuje a v Bubba Ho-tepovi dokázal, že umí být setsakra cool v každé pikosekundě své existence. Kolem dokola ho sice obklopuje nezdravý hype generovaný nespočetnou armádou jeho fanoušků, ale když se nad tím trochu zamyslíte a vynecháte emoce... ten nápad, ze kterého film vychází, je skutečně vlhkým snem každého fanboye. Teď už si jen musíme počkat, jestli se Bruce-režisér vyrovná Bruceovi-akčnímu hrdinovi.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu My Name Is Bruce

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu My Name Is Bruce

Zatím nevyšla recenze filmu.


Trailery a klipy filmu My Name Is Bruce

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu My Name Is Bruce

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
1.1.2017 12:31 Víkendový výplach #382 o Willisovi a Zaklínačovi Rubrika: Novinky Diskuze: 96 příspěvků
7.12.2016 09:55 Jackie Chan proti drogovým kartelům Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
18.11.2016 17:00 Akční sci-fi Spectral míří na Netflix Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.