Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu MY 2

MY 2 /2014

Režie: Slobodanka Raduň

Hrají: Jana Plodková, Ondrej Nosálek, Adam Mišík, Luděk Sobota, Ondřej Malý

Česká premiéra: 20.11.2014

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu MY 2

Ttřicetiletá Ema (Jana Plodková) utíká od rodiny, opouští manžela. Ukryje se na místě, kde ji nikdo nebude hledat – uprostřed noci se zjeví v bytě svého kadeřníka Tonyho (Ondřej Nosálek), kterého sama skoro nezná. Postupně se sbližují, někdy si z té nenadálé situace lezou na nervy, ale většinou si rozumí a zažívají nový pocit intimity. Přátelství se nakonec mění v milostný vztah, který je i přes jistá sexuální úskalí velmi intenzivní. Tony je totiž gay... Produkuje Českým lvem oceněný Vratislav Šlajer (Pouta, Kdopak by se vlka bál).

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu MY 2

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu MY 2

Emu zmlátí manžel. Nenapadne ji nic jiného, než se uchýlit ke svému kadeřníkovi Tonymu, kterého sotva zná. Tony je volnomyšlenkářský gay a z představy, že se mu domů nakvartýruje usoužená puťka, moc nadšený není. Moc rádo to nevidí ani jejich okolí. Ti dva si však k sobě postupně hledají cestu a zjišťují, že jsou si bližší víc, než se zdálo. Zhruba taková je ve zkratce zápletka celovečerního debutu česko-jugoslávské režisérky Slobodanky Radun. Jedná se o další malý český film, který kvůli mal...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu MY 2

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu MY 2

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.