Moje krásná čarodějka

Bewitched

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Moje krásná čarodějka

Moje krásná čarodějka /2005

Režie: Nora Ephron

Hrají: Will Ferrell, Nicole Kidman, Michael Caine, Shirley MacLaine, Steve Carell

Česká premiéra: 25.8.2005

USA premiéra: 24.6.2005

Na DVD od: 1.2.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Moje krásná čarodějka

Kariéra Jacka Wyatta je na samotném dně. Kdysi slavný charakterní herec, teď už skoronicka, která nezakopne o dobrou roli. Přesto dostane Jack poslední šanci, v televizním seriálu o čarodějce v normálním světě. V Bewitched bude hrát Jack běžného ňoumu a jeho partnerkou bude mocná čarodějnice. To je přece majstrštyk! Jack okamžitě odmítne všechny slavné herečky, protože tuší, že by ho mohly s klidem přehrát a rozhodne se, že vybere naprosto neznámou tvář, pokud možno někde na ulici. Problém je v tom, že padne na skutečnou čarodějku, Isabel. Ta se nechá ukecat, ale když Jack přepíše seriál tak, aby byl hlavně o něm, zařídí skutečná hlavní hrdinka, aby prožíval peklo na Zemi a to nejen na place, ale i v soukromí... Bewitched je remakem slavného televizního seriálu z 60. let a jak jste mohli vypátrat z předchozích článku, renovuje klasiku dost vynalézavým způsobem. Když k tomu přidáte hvězdné obsazení (Will Ferrell a Nicole Kidman, ale i Michael Caine a Shirley MacLaine v rolích čarodějných rádců) a Noru Ephron jako režisérku, nemuselo by to dopadnout nejhůř. Fanoušci původního seriálu sice remcají kudy chodí, ale my víme, že Nicole Kidman kouzlit umí a Willu Ferrellovi by role pošuka terorizovaného čarodějkou taky mohla slušet, no ne?

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Moje krásná čarodějka

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Moje krásná čarodějka

V redakci máme všichni svým způsobem romantické komedie docela rádi (ještě divnější je, že na ně máme i podobný vkus ;). O Mojí krásnou čarodějku se ale nikdo nepral, protože představovala spíš rizikové zboží. Na jedné straně jistě lákavé hvězdné obsazení (Nicole Kidman a Will Ferrell), na straně druhé však sestry Ephronovy, které v posledních letech jen leští hollywoodský cukrkandl na který se nedoporučuje příliš poklepávat, zjistili byste totiž příliš brzy, že je trestuhodně dutý. V případ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Moje krásná čarodějka


DVD a Blu-ray filmu Moje krásná čarodějka

Zatím nevyšlo.


Související články

13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 274 příspěvků
10.3.2017 18:00 Rozhovor s Petrou Nesvačilovou: Musím natočit Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
12.2.2017 21:05 Batman přečůral Padesát odstínů, John Wick slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
29.1.2017 18:11 Rozpolcený je hit zimy! Zdrtil Millu i McConaugheyho Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.