Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Masaryk

Masaryk /2016

Režie: Julius Ševčík

Hrají: Karel Roden, Oldřich Kaiser, Jiří Vyorálek, Robert Jašków, Eva Herzigová

Česká premiéra: 9.3.2017

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Masaryk

V kostce: "Povedené vykreslení důležité postavy československých dějin a její úlohy v jednom klíčovém okamžiku naší novodobé historie. A navrch i slušně natočené. A s Rodenem. Co chcete víc? Masaryk se i přes drobné nedostatky povedl."

Galerie obrázků filmu Masaryk


Recenze filmu Masaryk

Nedávný rekord Hořícího keře padl - dramatizace jednoho vypjatého období v životě (filmově dosud celkem opomíjeného) Jana Masaryka posbírala neskutečných dvanáct Českých lvů. Troufnu si říct, že tenhle úspěch sice není zasloužený, ale pochopitelný je určitě. Distribuční formát, díky kterému se snímek s odřeným celuloidem tak tak vešel do roku 2016, mě nezajímá. Spíše nesouhlasím s oceněními pro scénář, režii a některé další kategorie, jelikož zrovna loni se pár stejně kvalitních a navrch mnoh...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Masaryk

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Masaryk

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
4.3.2017 22:00 Českého lva 2016 nekompromisně ovládl Masaryk Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
18.1.2017 12:00 Nominace na Českého lva 2016 ovládli Masaryk a Antropoid Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
13.12.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních prosincových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Režisér Julius Ševčík se nějakou dobu motal díky svému thrilleru Normal po Hollywoodu a jeho jméno bylo spojované třeba i s psychologickým napínákem The Keys to the Street. Na to si ale asi ještě chvilku počkáme, teď nás totiž od Ševčíka čeká Masaryk. Karel Roden si tu zahraje Jana Masaryka a prezidenta Edvarda Beneše ztvární Oldřich Kaiser. Děj se má odehrávat dva roky před začátkem druhé světové války a bude se točit okolo událostí, které vedly k podepsání Mnichovské dohody. Rozhodně prý nemá jít o žádný nudný životopis, ale spíš o historicko-politický thriller. Casting je hodně fajn, Ševčík rozhodně vizuál umí, takže je dost velká šance, že tu vzniká český film hodný vaší pozornosti.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.