Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (10)
Plakát k filmu Machři

Machři /2010

Režie: Dennis Dugan

Hrají: Adam Sandler, Steve Buscemi, Salma Hayek, Maria Bello

Česká premiéra: 26.8.2010

USA premiéra: 25.6.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Machři

V kostce: "Adam Sandler a jeho parta se po letech scházejí v rodném městečku na pohřbu svého trenéra. A v příštích pár dnech se pokusí vrátit se do dětských let a vyřešit své dospělé problémy. Neambiciózní film o tom, jak se parta kámošů sešla a natočila průměrnou komedii bez originálních vtipů vás nenaštve, příjemně jím zabijete jeden večer, ale nic víc nečekejte. Průměrna Sandlerovka. "

Galerie obrázků filmu Machři


Recenze filmu Machři

Velké setkání akčních hrdinů v Expendables se povedlo na jedničku, letos však, tak trošku ve stínu Slye a jeho bandy, proběhla ještě jedna slezina hereckých kámošů. A vede ji Adam Sandler. V Hollywoodu se o své místo bát nemusí, a i když už jeho filmy nejsou tak sympaticky dementní jako dřív, pořád patří do první komediální ligy. A rád občas vypomůže kámošům. Jeho novinka Machři ukazuje, že na kamarádství se dá s trochou snahy utáhnout i průměrná komedie. Odstřelit Machry by bylo snadné. On t...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Machři


DVD a Blu-ray filmu Machři

Zatím nevyšlo.


Související články

2.7.2016 12:00 Téma: Terence Hill a Bud Spencer: Dvě mlátičky mezi nebem a peklem Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
23.12.2014 14:00 Letní nářez 2015: Černí koně Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
2.9.2014 09:33 Téma: Filmové bitky na rozcestí Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
26.5.2014 00:28 Světový úspěch X-Menů: podali si Godzillu i Sandlera Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
2.3.2014 15:20 Zlaté maliny: večer plný Smithů Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Třicet let bez jediného kontaktu. To je  zatraceně dlouhá doba, zvlášť vzhledem k tomu, že když se tihle chlapi viděli naposled, byli si za nejlepší kamarády. Tak to holt občas končí, když člověk dostuduje a začne žít úplně nový život. Potkalo to i hlavní hrdiny Grown ups, kteří - jak už název napovídá - od posledního setkání podstatně vyrostli. Dospěli. Jak bude vypadat přátelství z mládí, na které se na třicet let zapomnělo? Na to se pokusí přijít komediální stálice Adam Sandler (ten člověk točí jeden film za druhým!), Kevin James, Rob Schneider, ale také Steve Buscemi, který by nějakou pořádnou komedii potřeboval jak prase drbání. A jelikož si scénář napíše sám Sandler, nemusela by to být úplně špatná podívaná. Když se navíc člověk podívá na ženské obsazení, mohlo by mu to být úplně jedno.;)
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.