Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Machři | Grown Ups | 2010
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 25.06.2010
CZ premiéra: 26.08.2010
režie: Dennis Dugan
hrají: Adam Sandler, Steve Buscemi, Salma Hayek, Maria Bello

Machři: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jak se včera vyspal střihač trailerů sandlerovského komediální srazu? Moc dobře asi ne. Konečně totiž posílá do světa plnohodnotnou upoutávku, a po něčem vtipném ani vidu, ani slechu. Parta známých tváří tentokrát zkouší bavit ve dvou minutové stopáži, což by mělo znamenat, že zaútočí s nějakou slušnou úderností a zajímavým novým materiálem. Naopak se tu ale pouze střídají ty slabší fóry z teaseru, které už napodruhé (respektive napotřetí) nemůžou hrát ani na moment překvapení, a nedotáhlo to sem ani to lepší z mezinárodního traileru (kde je Kanaďan!). Člověk tak začne přemítat nad tím, jestli Machří vůbec nabídnou něco víc, než jen kojení, padaní na držku a idiotské znečišťování dětských bazénků. A pokud ne, je to docela průšvih. Nikdo samozřejmě od Davida Spadea nebo Roba Schneidera nečeká, že na sebe začnou hláškovat v allenovském stylu. Byly ale časy, kdy se u jejich prostořekého blbnutí a urážení všech kolem dalo slušně zasmát. Tady to na ten případ bohužel zatím nevypadá, a s přihlédnutím k předchozím "trojkovým" upoutávkám musím dnes klesnout na dvě hvězdy.

Machři: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Sandlerova banda podruhé a lépe? Rozhodně. Chvíli ale bude trvat, než pochopíte proč. Minule totiž někdo odvedl mizernou teaserovou práci a upekl minutku a půl z toho obyčejnějšího, co nám Machři nabídnou. Tlouštíci narážející do stromů, obstarožní manželky, vtipy s kojením… Vzhledem k předešlým zářezům zdejší herecké sestavy prostě nic extra. Teď ale čtvrt roku starý úvod dostává bonusovou půlminutku, do které se stihnou vejít hned tři nové solidní fóry. Neříkám, že jsou zásadně originální nebo nějak „na úrovni“, ale člověk po nich dostane trochu vábivější představu o tom, jak by tenhle hvězdný sraz po letech mohl dopadnout. Nebude šetřit děcka ani Kanadu, nabídne hodně pokusů o vtipy z nižší (nebo vyšší?) váhové kategorie a v žádném případě neuhne ze zajetých sandlerovských kolejí. Je někde v dohledu lepší sestřih, který z nás vymámí čtvrtou hvězdu?

Machři: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Chlapi sobě, aneb takovýhle hit jsme asi pěkně dlouho neviděli. Recept je podobný jako u Trablů v ráji. Několik různých postav se pod jakousi více či méně idiotskou záminkou potká na stejném místě, a tam zhruba sto minut páchá skopičiny. Humor pro celou rodinu, trocha romantiky, nenáročnost, ambice na nule, ovšem řemeslo v malíku. A aby bylo absolutní komerční neprůstřelnosti učiněno za dost, obklopuje se dolarová kráva jménem Adam Sandler svými slavnými spoluhráči, třeba Kevinem „vydělal jsem majlant jako Paul Blart“ Jamesem, Chrisem „moderoval jsem Oscary“ Rockem a Robem „hraju ve strašnejch kravinách, ale lidi mě znaj“ Schneiderem (mimochodem nepřekvapí, že Schneider zase slízne nejzhovadilejší gagy). Studio má tuhle taškařici moc dobře vyšpekulovanou, i co se týče etnické vyváženosti a obsazení ženských rolí, navíc i humor se minimálně v první seznamovací upoutávce drží v čistém sandlerovském průměru, který neurazí, ovšem jeho specifickou vůni (nebo spíš buranský smrádek) hnedka poznáte. Na hraně mezi trefnou nekorektností a bláznivou demencí plachtí tlouštík James a na několik způsobů padá na hubu. Smějete se?

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace