Lovci hlav

Headhunters

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Lovci hlav

Lovci hlav /2011

Režie: Morten Tyldum

Hrají: Aksel Hennie, Nikolaj Coster-Waldau, Julie R. Olgaard, Synnove Macody Lund

Česká premiéra: 10.11.2011

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: 15.10.2012

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Lovci hlav

V kostce: "Roger má příliš malý vzrůst, příliš vysokou ženu a ještě vyšší náklady. Mindrák si léčí po svém, vedle personalistiky holduje lupičství. Bohužel jednou se nutně přehmátne a vybere si chlapíka, který ho převyšuje ve všech směrech. A jako na potvoru se nehraje o renomé, ale o holý život. Neskonale perverzní slepenec žánrů trpí jen přehnanou televizností a nízkým faktorem nadhledu, jinak splňuje všechny náležitosti totálního guilty pleasure – navíc s docela inteligentním rozuzlením."

Galerie obrázků filmu Lovci hlav

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Lovci hlav

Psát, kterak severská detektivka dobývá svět, je už dnes klišé vousaté jako Rýbrcoul. Mrazivá krimi mánie dávno zachvátila plátna kin a obrazovky televizorů – Fincher vaří (Oplevem převařené) nenávistné muže, českými kanály vesele brázdí depresivní samotář Wallander i nevýrazné bergenské očko Varg Veum. A knižnímu trhu vládne velká celebrita, zdatný nástupce předčasně zesnulého Stiega Larssona: Nor Jo Nesbø. Téměř souběžně s českým vydáním jeho nového románu Lovci hlav přichází do kin st...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Lovci hlav

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Lovci hlav

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
14.12.2016 13:16 Doktor Jekyll to rozjede Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
21.8.2016 12:30 Víkendový výplach #363 o Obi-Wanovi a násilí Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
12.8.2016 19:00 První fotky ze sci-fi Pasažéři Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.7.2016 10:09 Téma: Stíhačky z Top Gunu pořád vládnou nebesům Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Žít si nad poměry není úplně dobrý nápad. Člověk si sice může chvilku užívat, nakonec ho to ale dožene a skončí v problémech. Roger Brown ví, že ani jeho případ není výjimka. Sice si zatím užívá nádherného domu a ještě hezčí manželky, ale tuší, že průšvih se už blíží. Roger sice pracuje jako "lovec hlav" a je to nejlepší hledač talentů v Norsku, ale přivydělává si tím, že krade vzácná umělecká díla. Teď se seznámil s Clasem Grevem a vypadá to, že tohle seznámení by mohlo být pro Rogera osudné. Clas je totiž majitelem slavného obrazu Lov na kance. A ten má sakra velkou hodnotu. Roger tedy začne plánovat svou poslední a největší loupež, brzy však zjistí, že tentokrát si možná ukousl příliš velké sousto. Lovci hlav je adaptace stejnojmenné a velmi úspěšné knihy Joa Nesboa. Podle hodně kladných ohlasů to však vypadá, že film by si mohli užít i nečtenáři. Každopádně po trilogii Milénium tu máme další detektivku ze severu, uvidíme, jestli udrží krok.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.