Kronika mutantů

The Mutant Chronicles

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (51)
Plakát k filmu Kronika mutantů

Kronika mutantů /2008

Režie: Simon Hunter

Hrají: Thomas Jane, Ron Perlman, Devon Aoki, John Malkovich

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 24.4.2009

Na DVD od: 10.12.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kronika mutantů

V kostce: "Ve 28. století lidé nebudou válčit sami se sebou. Jejich nepřítelem bude armáda neporazitelných mutantů. Poslední nadějí pro lidstvo je sebevražedná jednotka, která se vydává do týlu nepřítele. The Mutant Chronicles je béčkové akční scifi, které nabízí absolutně hloupý a stokrát viděný příběh, avšak díky sympatickým hercům, slušné režii a osobité atmosféře uteče velmi rychle. "

Galerie obrázků filmu Kronika mutantů


Recenze filmu Kronika mutantů

Žánr science fiction to v současné době nemá v kinech zrovna jednoduché a když se tvůrci navíc rozhodnou pojmout svůj film poněkud depresivněji, rovná se to prakticky komerční sebevraždě. The Mutant Chronicles je scifi a rozhodně není nijak veselé. Na druhou stranu režisér Simon Hunter se mohl opřít o slavné jméno deskové hry na hrdiny. Už od prvních ukázek to však vypadalo, že film bude možná až příliš divný na to, aby si našel cestu k běžnému divákovi. Nakonec ale není tak zle. Vlastně je d...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kronika mutantů


DVD a Blu-ray filmu Kronika mutantů

Zatím nevyšlo.


Související články

12.2.2017 12:00 Víkendový výplach #388 o krásce a Voldemortovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
9.2.2017 03:00 Téma: 10 herců, kteří by mohli hrát nového Wolverina Rubrika: Novinky Diskuze: 43 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
11.11.2016 17:00 Kdo si zahraje Freddieho Mercuryho? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
21.10.2016 01:45 Téma: Co se děje v novém Wolverineovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků

Na obzoru   (autor: Shushika)

Fanoušci strategických her a návštěvníci chrámů typu pražské Ogří doupě: Je na čase zpozornět! Předpokládáme totiž, že jste ani netušili, že se adaptace RPG The Mutant Chronicles vůbec točí, ba co víc, že na ní již probíhají postprodukční práce. Tento dlouho odkládaný projekt, který měl před dvěma lety točit Stephen Norrington (ten byl mezi Blade a Ligou výjimečných docela v kurzu), ale dnes mu šéfuje jistý Simon Hunter (jinak též režisér filmů Lighthouse a Wired). Hunter vzal přibližně 30 tisíc liber a během několika týdnů se svými spolupracovníky natočil temný sedmiminutový teaser-film o válkách s mutanty (jistě se ho dočkáme na DVD, jako u Světa zítřka od Kerryho Conrana), jímž chtěl uchvátit slavného hollywoodského producenta Edwarda R. Pressmana, mezi jehož sedmdesátkou filmů je třeba Vrána, Wall Street a nebo Ponorka, a vytřískat z něj několik desítek miliónů liber, aby to mohl rozjet ve velkém. A evidentně se svým teaserem a vizí, která prý kombinuje to nejlepší z brutality Zachraňte vojína Ryana, kovového feelingu Terminátora, Černočerné tmy, 1. světové války a cokoliv o mutantech, uspěl. Natáčení začalo krátce po vánocích 2005 v londýnských studiích Shepperton a fanoušci i zcela nezaangažovaní se mohou těšit na svět 23. století, kdy je planeta Země vydrancována několika korporacemi (jeden z šéfů v podání Johna Malkoviche) a navíc se musí bránit útoku NecroMutantů. Svorné Bratrstvo (např. Ron Perlman) vyhlíží příchod spasitele, který svrhne vládu tmy. Může jím být žoldák Mitch Hunter (Thomas Jane)? V létě 2007 uvidíme v kině... snad nás čeká něco o pár fousů lepšího než Riddick: Kronika temna.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.