Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Kronika mutantů | The Mutant Chronicles | 2008
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 24.04.2009
CZ premiéra: nestanovena
režie: Simon Hunter
hrají: Thomas Jane, Ron Perlman, Devon Aoki, John Malkovich

Kronika mutantů: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Bum, prásk! Až se smrákne, vylezou a začne řešeto. A protože řešeto v trailerech vždycky táhlo mnohem víc než ucajdané dialogy, dostanete ho tu přímo na stříbrném podnose. Jistě, nikdo netvrdí, že to v porovnání s hollywoodskou špičkou vypadá kdovíjak úchvatně a spousta z vás jistě zalituje, že nemá po ruce herní ovladač. Atmosféry však chlapci od Simona Huntera napěchovali do prvního oficiálního traileru dost a dost... Jako bych slyšel vaše nebohá čela pod nárazy nechápavě klepajících prstů. Oficiální trailer s víc jak dvouměsíčním odstupem? Nebudete tomu věřit, ale zapomněli jsme jej v databázi zviditelnit. A když zítra ráno dojde i na recenzi.... musíme vám jako zpravodajská špička samozřejmě doplnit vzdělání a zkompletovat trailerové portfolio :). Takže, berte nebo ne. V případě, že se rozhodnete pro druhou variantu, přijdete asi o největší koncentraci výbuchů v úseku dvou minut, stejně jako o tucty sexy výstřelů, průstřelů a jiných eskapád, u nichž je přítomna vybuchující munice. Po pár desítkách vteřin to sice vypadá, že je toho docela málo (resp. je toho dost, ale pod kůži se to souká trochu neobratně), následuje ovšem příchod obligátní záchranné gradační fáze a věci se začnou odehrávat v tom správném driveu. Ne tak „sexy spider-manovsky“ jako minule, ale pořád s dostatečným šmrnce. Včetně závěrečného Janeova dovětku.

Kronika mutantů: Promo trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Asi každý, kdo sleduje filmy už ve fázi preprodukce, má alespoň jeden snímek, jehož pravá podstata mu uniká. Kolegové jeho název skloňují s napjatě roztaženými zorničkami, zjevují se k němu cool plakáty, netrpělivě se vyhlíží  trailer – přitom neználkovi vlastně vůbec není jasné „vo co go“, o co se bude na celuloidovém pásu hrát. Přesně takový vztah mám k Mutant Chronicles... a tváří v tvář traileru jsem se rozhodl si sladkou nevědomost uchovat a přistoupit k ukázce jako tabula rasa. Což byla nejspíš chyba, protože z ukázky se absolutně nedá vydedukovat, o čem že se bude vyprávět. Přestylizované vizuály upomínají k Riddickovi nebo Světu zítřka, výtečné herecké obsazení z jakéhosi tajemného důvodu deklamuje věty o poslední naději a všechno se to snaží tvářit velkolepě, ačkoliv producenti zjevně sypou dolary z děravé peněženky... a ani po přečtení infa o filmu, kde se povídá o útoku mutantů, ze mě jásot nevymlátíte. K hlavnímu hrdinovi, v podání Thomase Janea, se ani nepřiblížíme. Vykrádání trailerového jukeboxu je sice inspirativní (dojde i na nádhernou melodii z ukázky na Pearl Harbor), ale rozpaky z podfinancovaného projektu zapuštěného do ateliérů prostě nepřebije. Budou mluvit hráči RPG games jinak? Uvidíme v diskuzi... Nepřehledná poslední půlminuta by si každopádně zasloužila pečlivější přístup střihačů.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace