Králové ro(c)ku

Tenacious D in The Pick of Destiny

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (21)
Plakát k filmu Králové ro(c)ku

Králové ro(c)ku /2006

Režie: Liam Lynch

Hrají: Jack Black, Kyle Gass, Ben Stiller, Colin Hanks, David Krumholz

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 22.11.2006

Na DVD od: 4.6.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Králové ro(c)ku

Popis děje dalšího blackovského filmu přesně odpovídá tomu, co si spojujeme s příjmením Lynch. Osvětlení této položky je prosté. Jde o ryzí shodu jmen, jíž plně vystihuje příslušný Murphyho zákon: Autorem Murphyho zákonů není Murphy, ale někdo jiný téhož jména. Tak jsme si zašpásovali a chutě do díla. Band plný obtloustlíků, Tenacious D, v níž účinkuje Jack Black, opravdu existuje. Stejně jako skupiny Bruce Willise a Keanu Reevese. Jenže Liam Lynch (předchozí taškařice Jesus is Magic) skočil rovnýma nohama do mystifikace. Tenacious D mají do nejlepší rocková kapely stejně daleko jako já do Mníšku pod Brdy. Touha je však nezměrná a tak se naivní JB se svým kolegou KG rozhodnou z muzea rocku ukrást magické trsátko Pick Of Destiny, které prošlo všemi slavnými skupinami minulosti jako Van Halen, Beatles, Led Zeppelin a které svého majitele učiní nesmrtelným. Tak nějak to je. A možná taky ne. Stačí se podívat na značně vykolejené stránky celého filmu, kde vás bude ve večerních zprávách Hell´s O´Clock News provázet satanáš Asemodeus Lucifuge, seznámíte se s králem Kongem, který s Blackem hrál v King Kongovi, fialovou chobotnicí, můžete napsat ďáblovi email a vůbec dělat spoustu možného i nemožného. Na co ještě čekáte?

Autor: Shushika


Galerie obrázků filmu Králové ro(c)ku

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Králové ro(c)ku

Když se nějaký režisér či herec rozhodne natočit si film jen tak pro radost a nezabývá se očekáváním diváků, ambicemi producentů či vlivem na vlastní kariéru, může to dopadnout jen dvěma způsoby. Buď se publikum naladí na stejnou vlnu a z filmu se stane kult, nebo film zapadne jako nepodařený experiment, který dokázal v kině pobavit jen pár magorů. Jack Black se rozhodl natočit si jeden takový „film pro radost“ a … u diváků to projel na celé čáře. Celosvětové tržby 13 milionů dolarů jsou sice...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Králové ro(c)ku


DVD a Blu-ray filmu Králové ro(c)ku

Zatím nevyšlo.


Související články

22.2.2017 12:00 40 nových fotek z akčňáku Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.11.2016 10:30 První fotka nového King Konga Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
17.7.2016 01:30 První fotka z akčňáku Kong: Skull Island Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.6.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.5.2016 17:09 Ridley Scott a western plný násilí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.