Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Králové ro(c)ku | Tenacious D in The Pick of Destiny | 2006
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 22.11.2006
CZ premiéra: nestanovena
režie: Liam Lynch
hrají: Jack Black, Kyle Gass, Ben Stiller, Colin Hanks, David Krumholz

Králové ro(c)ku: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kdo byl na druhé Noci plné trailerů, ten ví, že i klip k rozpustilé komedii s Jackem Blackem v hlavní roli může spustit slušný poplach. I třetí ukázka by se na případnou další TrailerNight mohla vměstnat – promítáme-li totiž kvůli zvučným hlasům „trailerových komentátorů“ spoty na Komando či Seinfeldova Comediana, může se o místo přihlásit i promo k taškařici o zázračném trsátku. Nejuchejte však předčasně. Black, Gass a spol. nepřišli s laškováním s trailerovou formou ani jako první, ani jako poslední, jejich zesměšňující namlouvání zvukové stopy proto působí spíš jako matný pokus a viděný výstřel nazdařbůh. Prvotní nápad se tentokrát nepodařilo přelít ve famózní rezultát a v traileru tak nenajdete o moc víc než nějakou tu provařeně-vtipnou Blackovskou grimasu, koncentrované loserství v postavě Kylea Gasse a změť nezajímavých výjevů z první upoutávky. Zdá se mi to nebo scény s rohatým pekelníkem vůbec nefungují? Bojím se, že zůstane nakonec jen u těch bouchanců do pleší a do varlat... Hlavně to ne.

Králové ro(c)ku: International Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Umění rozděluje národy. Geniality porcují čtenářskou obec. A Jack Black dokonce půlí i tak kompaktní těleso, jakým je redakce MovieZone. Imf mě v tomhle nikdy nepodpoří, Mr. Hlad naopak bude přidržovat kalamář pro načrtnutí maximálního hodnocení a zbytek osazenstva bude těžko hledat slova. Dalo by se dokonce vsázet na to, že tenhle teaser, střižený podle mustru „jedna scéna z filmu“, se podle vašeho hodnocení nevyšplhá výš než na čtyři hvězdičky. Jenže bránici neporučíš a ta moje díky dvojici Black & Gass právě prožila, řečeno slovy Spikea Lee, nukleární holocaust. Jack Black přichází jako věrozvěst záchvatů smíchu a dobré nálady v nejdivočejším klipu letošního kalendářního roku, který maximálně těží z toho, že nepropaguje film v puritánském zámoří. Pohádka o mistrném kytaristovi, k níž Jack Black „improvizovaně“ odhrkává text. se proto může opírat o strašlivou kanonádu sprostot, jejímž Kilimandžárem není nic menšího než rým „If you think it’s time for fucking rock“ – „You fucking suck my fucking cock“. Do sluchovodů při tom plyne hudba Johanna Sebastiana Bacha a Jack Black roztáčí svou mimiku do víru tornád. A protože gesty kreslí ve vzduchu svůj penis, každý, kdo jen trochu může jeho živelnou komiku podpořenou o divotvorného parťáka, musí zákonitě padat pod stůl. Jednoduše nejsprostší teaser roku, který mě i podesáté rozesměje. Jdu na maximum a napjatě čekám, jestli si se mnou někdo zařve: „Yeaaaah.... Duuudes!“

Králové ro(c)ku: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jack Black chce utvořit největší formaci rockové historie a za tím účelem řve do mikrofonu jako mozku zbavený. Ba ne, vážení, druhá Škola ro(c)ku doopravdy neroztočila své pásy. To nám jen ten samý komik musí znovu dokazovat, že jeho nejslavnější filmová role mu byla napsána přímo na baculaté tělo. Běsnění v Tenacious D je ale ještě šílenější, pročež kamašový wrestler Nacho Libre v jeho světle vypadá jako milý chlapík hýřící předvídatelným humorem pro čas adventu. Mise s kouzelným trsátkem naproti tomu vykazuje nestoudně úchylnou poetiku, k jejímuž schramstnutí asi bude potřeba znát povícero Blackových aktivit s Kylem Gassem na pravoboku. Anebo kompletní celovečerák. Jelikož třídní učitelka v tomto ohledu zanedbala mé vzdělání (a čert ví jestli jej půjde v domácí distribuci doplnit), těžko se v záplavě bizarně-bláznivých výjevů stíhám chytat vtípků, které by měly na plátně (a s komediální omáčkou i knedlíky okolo sebe) spouštět vichřici dobré nálady. Takto zbývá bubnující satan, hořící mikrofon, žůžově plachtící auto, Blackova variace na proplétání mezi laserovými paprsky, jeden bouchanec do koulí, opičí hrátky pro nejmenší a loserská image Kylea Gasse, která mi zatím příliš nešmakuje. Trailer si mohli chlapci pořídit průraznější, v kině snad ta střemhlavá šílenost bude dávat naším bránicím smysl.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace