John Wick 2

John Wick: Chapter Two

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu John Wick 2

John Wick 2 /2017

Režie: Chad Stahelski

Hrají: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Peter Stormare, Ian McShane, Ruby Rose

Česká premiéra: 23.2.2017

USA premiéra: 10.2.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu John Wick 2

V kostce: "Pokračování skromného akčňáku už se z principu nemůže tvářit skromně a přichází o moment překvapení. Keanu je ale pořád sympaťák, co míří do černého. Snad jen to budování světa kolem něj mohlo být svižnější a s trochou nadsázky. Ta chybí jak kulisám, tak záporákům. Přesto drží tvůrci původní směr a to skomírajícímu žánru jednoznačně prospívá."

Galerie obrázků filmu John Wick 2


Recenze filmu John Wick 2

Prvního Johna Wicka jsem viděl rok po premiéře (a po úvodní vlně spokojenosti) a na zadek jsem si z něj úplně nesedl. Jasně, žánrová kvalita, skvělá akce, hrdina, co ho chcete potkávat znovu, ale k top zážitku mi přeci jenom něco chybělo. U druhého dílu už ne – tam jsem si vrněl blahem od prvního do posledního záběru. John Wick 2 je pro mě ideálním sequelem. Přirovnal bych ho třeba k REC2, kde se taky poměrně odvážně prohlubovala mytologie, a naopak dal do protiváhy k Trainspottingu 2, jenž ...

Číst celou recenzi

Čekali jsme na Johna Wicka jako nadržení nerdi, pohánění skvělými trailery, ještě doutnajícími vzpomínkami na jedničku a vědomím, že za kamerou i před kamerou stojí stejná skvadra. Na tom se přece nemůže nic pokazit, pokud si to tedy nezvládneme pokazit sami. Pro všechny, co se v dnešní době nezvládnou soustředit na nic delšího než tweet, můžeme jemně zaspoilerovat. John Wick 2 je solidní a zábavné řemeslo. Je šance, že lepší čistokrevný akčňák už letos v distribuci neuvidíte, takže do kina u...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu John Wick 2

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu John Wick 2

Zatím nevyšlo.


Související články

21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
16.3.2017 17:19 První reakce: Atomic Blonde Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Akční nářez John Wick byl jedním z nejpříjemnějších filmových překvapení posledních měsíců. A navíc uspěl i v kinech, takže se dočkáme i dvojky, v níž se na scénu vrátí bývalý zabiják, který po smrti své manželky a psa vykydlil celou ruskou mafii. Ve dvojce ho ale čeká další práce, ozve se totiž jeho minulost a vzhledem k tomu, že když ještě makal na plný úvazek, zůstala po něm spousta mrtvol a lidí, kteří by ho rád poslali s kulkou hlavě pod zem. A právě ti si ho teď našli. Zúčtování s minulostí bude hodně krvavé. Režisérská dvojka David Leith a Chad Stahelski se tentokrát rozdělila a točit bude jen druhý zmíněný pán, ten první ale zůstává na pozici producenta. Casting je opět super a největší radost máme z toho, že dorazí Laurence Fishburne, takže očekáváme malý matrixovský sraz po letech. A hodně mrtvol pochopitelně.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.