Iron Man 2

Iron Man 2

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (269)
Plakát k filmu Iron Man 2

Iron Man 2 /2010

Režie: Jon Favreau

Hrají: Robert Downey Jr., Don Cheadle, Mickey Rourke, Gwyneth Paltrow, Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson

Česká premiéra: 29.4.2010

USA premiéra: 7.5.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Iron Man 2

V kostce: "Tony Stark je narcis, arogantní namachrovanec a miliardář. Po jedničce jsme chtěli být jako on. Po dvojce bychom ho poslali do polepšovny. Ruskem cvrnknutá zápletka o tom, že copyrighty nejsou nikdy promlčené a že když začnete příliš vlčit, dá vám život po tlamě, se nerozbíhá marně. Celé je to ovšem podobně mdlé jako Quantum of Solace. Spousta peněz, hvězd, velkých ambicí, ale skutek utek. Což je dvojnásobná škoda, protože zrovna Stark by mohl fungovat jako skvělá super-alternativa k britskému super-špionovi. Takhle je to jen docela dobré. Což je ve škole trojka a u nás i důvod přemýšlet o změně režiséra. Ta by Iron Manovi rozhodně prospěla."

Galerie obrázků filmu Iron Man 2


Recenze filmu Iron Man 2

Je to nějakých sedm hodin od projekce a druhý Iron Man klesá na hodnotící škále stejně pomalu, ale stejně neodvratně jako se rez postupně prožere i jeho novým brněním. Tak to radši rychle sepišme, než začne vadnout i ta šestá hvězdička.Kdo si už teď myslí, že má jasno a začne se odvolávat na neslané nemastné trailery, bude mít pravdu jen z části. Iron Man 2 je snad ještě ukecanější než jeho předchůdce, aniž by ovšem musel diváka "trápit" klasicky pomalejším rozjezdem, v němž se vysvětluje hrd...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Iron Man 2


DVD a Blu-ray filmu Iron Man 2

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
18.3.2017 09:00 TZ: První dojmy z marveláckého Iron Fista Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Obrovský úspěch prvního Iron Mana byl možná do jisté míry překvapením, ale každopádně šlo o úspěch zasloužený. Ačkoliv film zůstal tak trošku ve stínu Temného rytíře, rozhodně šlo o poctivou letní zábavu a přesně taková by měla být i dvojka. V ní se alkoholik, vynálezce a superhrdina Tony Stark bude muset vyrovnat nejen s tím, že vykecal pravdu o svém alter egu médiím, ale především ho čeká konfrontace s cynickým konkurentem Justinem Hammerem a hlavně se bude muset porvat se záporákem jménem Whiplash, jenž si až příliš rozumí s elektřinou. Naštěstí bude mít k ruce pár nečekaných spojenců včetně ruské superšpionky Černé vdovy. Zkrátka se to asi zase bude hodně stylovým způsobem všechno mlátit. Jon Favreau má i tentokrát k dispozici parádní obsazení včetně znovuzrozeného Mickeyho Rourkea a Scarlett Johansson, které to bude určitě v těsné kombinéze velmi slušet. I když druhý Iron Man s největší pravděpodobností nebude znamenat comicsovou nebo filmovou revoluci, jako letní zábava by měl fungovat stejně jako první díl. Tudíž skvěle.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.