Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Hranaři

Hranaři /2011

Režie: Tomáš Zelenka

Hrají: Jiří Langmajer, Saša Rašilov, Vilma Cibulková, Kateřina Brožová, Jan Tříska

Česká premiéra: 1.12.2011

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hranaři

V kostce: "Vcelku nadějný pokus o politický thriller se změnil ve struhadlo, které rozdrásalo divákův jemnocit. Na rozdíl od spřízněných kousků z dob raného kapitalismu však pochybuji v ustanovení nové kultovky. Na to se berou Hranaři až moc vážně. Ale možná právě to z nich dělá ještě směšnější dílo. "

Galerie obrázků filmu Hranaři

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hranaři

„Samet se změnil ve struhadlo a rozdrásal nám srdce.“Bylo otázkou času, kdy lidem začnou vadit neutěšené poměry v naší zemi. V takových chvílích se vždy objevují spasitelé, kteří řeknou občanům to, co chtějí a potřebují slyšet. Poodkryjí závoj tajemství a ukážou, kdo za našimi problémy stojí. Potravinářský velkobaron Andrej Babiš vstoupil do politiky s razancí T34, Tomio Okamura nezaujatě radí majoritám i minoritám, Daniel Landa vzývá k obraně národa před cizáky. I český film našel svého zvěs...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hranaři

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Hranaři

Zatím nevyšlo.


Související články

4.3.2012 00:01 Ostré nůžky 2011: Zvolte nejlepší český trailer roku! Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
11.1.2012 18:10 NEJ roku 2011: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
29.12.2011 09:16 Nejhorší filmy roku 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 74 příspěvků
23.12.2011 23:05 Pochvaly a pohlavky - Podzim 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
21.11.2011 13:55 Bastardi a Hranaři: Vrchol nebo dno marketingu? Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Film Kajínek ukázal, že i v Čechách se dá natočit dobrá a úspěšná žánrovka a že diváci na kriminálky slyší. A na to nejspíš budou spoléhat i Hranaři, což bude podle názvu nejspíš hodně drsná parta. Hlavními hrdiny budou dva manželské páry – Hložovi a Slámovi. Oběma se daří jak v pracovním, tak i v osobním životě, zlom ale přijde v okamžiku, kdy se pan Sláma rozhodne nehrát podle neférových pravidel zkorumpované radnice a pokusí se získat obří stavební zakázku způsobem, který je sice možná férový, ale rozhodně ne bezpečný. Soused a kamarád Sláma má sice bezpečnostní agenturu a rozhodně se umí ohánět, obě rodiny ale brzy přijdou na to, že tentokrát možná přecenily své síly a naštvaly lidi, které se nevyplatí dráždit. Máme tu tedy aktuální a zajímavé téma, herecké obsazení také není špatné a bát se můžeme jen tendenčnosti scénáře a nezkušenosti debutujícího Tomáše Zelenky. Ale až do prosince můžeme doufat, že se na nás chystá dobrý český thriller. Pár jich v posledních letech bylo, tak proč nevěřit i tentokrát?
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.