Hotel pro psy

Hotel for Dogs

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Hotel pro psy

Hotel pro psy /2009

Režie: Thor Freudenthal

Hrají: Emma Roberts, Lisa Kudrow, Jake T. Austin, Don Cheadle, Kevin Dillon

Česká premiéra: 16.4.2009

USA premiéra: 23.1.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hotel pro psy

Filmy pro děti jsou pro dospělé diváky nebezpečné. Ať už jde o sebevětší srágoru, dobře zvolené téma, název a barevný plakát v mozku dětí vyvolají jakousi chemickou reakci, díky které začnou křičet, vztekat se a hlasitě se dožadovat návštěvy kina. A dospělý – platící – divák s tím nic neudělá. Hotel pro psy na tohle evidentně spoléhá. Jednoduchoučký příběh o partě kamarádů, kteří se začnou starat o opuštěná psiska, totiž evidentně míří na mladší diváky a nezohledňuje fakt, že s nimi do toho kina někdo bude muset jít. Bylo by asi velké překvapení, kdyby film debutujícího Thora Freudenthala byl něčím víc než jen jednoduchou hříčkou pro nejmenší, kvůli které budou muset rodiče vymýšlet nové výmluvy, proč nejde koupit psa (tatínkova alergie a velikost bytu už nestačí). Kdyby se mezi stovkami chlupatých zvířat, přehrávajících dospělých herců a podehrávajících dětí objevilo něco jako příběh, dobře napsané charaktery a humor chytřejší než „pes spadnul/někoho kousnul/někoho kousnul a on někam spadnul,“ byli bychom velmi rádi. Ale asi na zázrak čekat nebudeme. I když je autorem předlohy člověk zodpovědný i za Tajemství loňského léta.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Hotel pro psy


Recenze filmu Hotel pro psy

Na recenze filmů typu Hotel pro psy by si měla každá redakce šlechtit ve svých řadách bystré desetileté mrně, které krátce shrne, proč se smálo, nudilo nebo bálo. O nic víc v těchhle opusech nejde, roubovat je na kritéria odrostlých diváků je jako sledovat Rychlé a zběsilé z perspektivy myšlenek Immanuela Kanta.Hotel pro psy je koneckonců hraným ekvivalentem staré dobré Rychlé roty. Máte tu partičku pěti velmi schopných teenagerů, soustředěnou okolo nerozlučné sourozenecké dvojice, která vyrů...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hotel pro psy


DVD a Blu-ray filmu Hotel pro psy

Zatím nevyšlo.


Související články

3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
29.5.2016 12:43 Víkendový výplach #351 o Star Wars a Cannes Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
5.4.2016 13:23 Vyrazí Frat Pack na Severní pól? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
28.1.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
14.1.2016 19:00 TOP 11: Největší kasovní úspěchy roku 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.