Holky jdeme na to aneb putování tučňáků

Farce of the Penguins

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Holky jdeme na to aneb putování tučňáků

Holky jdeme na to aneb putování tučňáků /2006

Režie: Bob Saget

Hrají: Samuel L. Jackson, Bob Saget, Christina Applegate, Jason Alexander, Jason Biggs

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: 1.1.1970

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Holky jdeme na to aneb putování tučňáků

V kostce: "Jeden nápad dobrý film nedělá. Farce of the Penguins stojí a padá na tom, že veselí tučňáci chodí a mluví sprostě. Zbytečně, nevtipně a dlouho. Možná, že tvůrci se u natáčení bavili královsky, ale u diváků to nejspíš platit nebude. Osmdesát minut dialogů o sexu mezi tučňáky totiž začne nudit už po čtvrt hodince. "

Galerie obrázků filmu Holky jdeme na to aneb putování tučňáků

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Holky jdeme na to aneb putování tučňáků

Pokud bychom hledali nejotravnější zvíře dnešního filmového světa, bezpochyby bychom skončili u tučňáků. Ne snad proto, že by byli oškliví, smrděli nebo vypadali divně, ale proto, že dokáží v jeden moment skvěle pobavit, aby se hned v dalším filmu předvedli jako iritující monstra. Na jedné straně barikády máme militantní komando tučňáků z Madagaskaru a sympaťáky z Divokých vln, proti nim urputně tančí Mumble z Happy Feet. Dnes zkrátka Lassie, Rintintin nebo Pes baskervilský nikoho nezajímají....

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Holky jdeme na to aneb putování tučňáků

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Holky jdeme na to aneb putování tučňáků

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 18:00 TOP 11: Hollywoodské propadáky, které nás mrzí Rubrika: Novinky Diskuze: 40 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 256 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
7.3.2017 12:41 Margot Robbie mezi zbojníky Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Někdy vloni se ,stejně jako každý rok, vydaly na pochod davy tučňáků, aby rozšířily svoje řady. Během mnohakilometrové cesty v tom nejhnusnějším počasí jich mnoho pomřelo, ale ti, co přežili, začali i přes totální únavu plodit potomstvo. Moc hezky nám o tom povyprávěl Morgan Freeman. Letos se tučňáci vydají na svou pouť znovu, tentokrát však bez Freemana. Jeho místo zabere Samuel L. Jackson a řekne nám, jak to mezi tučňáky doopravdy chodí. A hezký pohled to nebude. Tučňáci jsou totiž nadržení burani, kteří mluví jak dlaždiči. Jejich sexuální apetit je větší než u námořníka, který čtyřikrát bez zastávky objel rovník a u pobřeží Kostariky zjistil, že všechny oblíbené videokazety s filmy pro dospělé zapomněl doma. Jo, je to tak, tučňáci nejsou srandovně se valící tvorové, ale nadržená tupá hovada. No nedivte se, když musíte každý rok kvůli sexu jít desítky kilometrů v té nejhorší zimě. Mezi těmito sexuálními loudily jsou však i tací, kteří touží po opravdové lásce… Samuel L. Jackson si vybírá v poslední době samé divné zvířecí filmy. Nedávno se potýkal s Hady v letadle, teď se podívá na zobák tučňákům. Asistovat mu u toho bude řada béčkových komiků a zoufale neoriginální přístup režiséra Boba Sageta. Snad se mu podaří udělat z Farce of the Penguins víc než jen film s vulgárními tučňáky. To totiž na devadesát minut zábavy stačit určitě nebude.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.