Grimsby

The Brothers Grimsby

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Grimsby

Grimsby /2016

Režie: Louis Leterrier

Hrají: Sacha Baron Cohen, Mark Strong, Isla Fisher, Penélope Cruz, Ian McShane

Česká premiéra: 10.3.2016

USA premiéra: 4.3.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Grimsby

V kostce: "Fotbalový chuligán Nobby po letech našel svého bratra Sebastiana, který se živí jako tajný agent a kvůli Nobbymu zpackal svou poslední misi. Teď se musí schovat a brácha mu rád pomůže, brzy ale mají za patami jak teroristy, tak i Sebastianovy bývalé kolegy. A dál už to asi odhadnete sami. Grimsby je klasickou akční komedií s jedním borcem a jedním pakem, dobře natočenou akcí, parádní hereckou chemií a humorem, který si nebere servítky a dost možná kvůli němu spousta lidí v půlce odejde domů pustit si nějakou neškodnou animovanou pohádku. Víc jsme asi nečekali. "

Galerie obrázků filmu Grimsby


Recenze filmu Grimsby

Sacha Baron Cohen není v záviděníhodné pozici. Po Boratovi už jeho blbnutí znala půlka světa a po Brunovi už úplně všichni. Bylo tedy jasné, že dalšího hrdinu, který by vyrazil do světa dělat bordel a z lidí idioty, by mu už nikdo nesežral. Diktátor tak měl mnohem blíž ke klasické komedii a Grimsby už formu, která Cohena proslavila, nepoužívá vůbec. Z Brita, jenž dovedl naštvat půlku západního světa a donutit lidi, aby se projevovali jako homofobní náckové a bigotní idioty, je teď obyčejný ko...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Grimsby

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Grimsby

Zatím nevyšlo.


Související články

28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
4.9.2016 12:13 Víkendový výplach #365 o vraždících strojích a parfému Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
3.8.2016 14:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červenec 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
9.6.2016 12:00 Zootropolis překonal miliardu, Disney vládne Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
21.3.2016 00:39 Divergence padá k zemi, srazila ji Zootopie Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Louis Leterrier je celkem šikula, ale v Hollywoodu se zatím ne a ne prosadit. Zatímco jeho první Kurýr byla paráda, další díl sice vydělal víc, ale zdaleka se tak nevydařil. Kliku neměl ani s Neuvěřitelným Hulkem nebo Soubojem Titánů, ale jeho kouzelnický thriller Podfukáři mu reputaci napravil. Teď se rozhodl zkusit komedii, o akci však v The Brothers Grimsby nouze taky nebude. Hlavním hrdinou totiž bude tajný agent, jehož okolnosti přinutí, aby spojil síly se svým nesnesitelným bratrem, fotbalovým chuligánem. Cohen a Strong by mohla být sakra zajímavá dvojice a i další herci lákají do kina. Krom vedle vypsaných hvězd dorazí třeba i Scott Adkins nebo Rebel Wilson.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.