Černej Dynamit

Black Dynamite

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Černej Dynamit

Černej Dynamit /2009

Režie: Scott Sanders

Hrají: Michael Jai White, Arsenio Hall, Sallli Richardson, Mykelti Williamson, Bokeem Woodbine

Česká premiéra: 21.1.2010

USA premiéra: 16.10.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Černej Dynamit

V kostce: "Spousta černých machrů a bílých záporáků v akci. Černej Dynamit, bývalej agent CIA, jde pomstít svýho bráchu, takže v ulicích bude sněžit heroin a téct krev. V blaxploitation hitovce s mírnou krizí identity září Michael Jai White a několik hodně dobrých fórů. Hodnocení zbytku bude záležet čistě na vaší toleranci k úmyslné nablblosti díla. "

Galerie obrázků filmu Černej Dynamit


Recenze filmu Černej Dynamit

Michael Jai White patří k těm hercům, co mají tu smůlu, že jsou bílí jen příjmením. Což zní hrozně rasisticky, ale je fakt, že na černošského kung-fu maníka Hollywood zkrátka není připraven. Ve Spawnovi mu dali na hlavu masku, v Univerzálním vojákovi 2 a Lovci policajtů měl jen deset minut, ve kterých ho nepřesvědčivě vyřídily vyšeptalé veličiny (Van Damme a Seagal) a z Kill Bill 2 ho rovnou vystřihli. Není divu, že když za ním přišel stopadesáticentimetrový režisér Scott Sanders a řekl mu, ž...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Černej Dynamit

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Černej Dynamit

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
9.3.2017 08:00 Nová fotka obsazení Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.2.2017 14:14 Kdo potrápí Gotham City? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
20.2.2017 22:00 První fotka obsazení nového Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Blaxpoitation je subžánr, který v Čechách příliš filmových diváků nezná. Zkráceně – všichni běloši jsou v těchto filmech buď padouchové nebo šlapky. A černoši s afrem nosí pod kabátem půlmetrovou pistoli, jezdí v obřích autech a řeší problémy s mafií tak, že Harry Callahan vedle nich vypadá jako vyměklý skautík, který ve volném čase rád plete a hraje na harfu. Black Dynamite je jedním z těch největších drsňáků, kteří v sedmdesátých letech čistili ulice od mafie a i taková žánrová ikona jako John Shaft by se od něho mohla učit. Avšak v okamžiku, kdy mafie zabila jeho bratra a začala prodávat heroin místním sirotkům, došla i jemu trpělivost. Režisér Scott Sanders se rozhodl složit poklonu brakovým filmům ze sedmdesátých let. Jestli se jeho dílo někdy dostane i k nám můžeme zatím jen hádat, ale podle všeho by byla velká škoda fanoušky osobitě pojatých akčních komedií o tohle ochudit.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.