Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Bestie Karla

Bestie Karla /2006

Režie: Joel Bender

Hrají: Laura Prepon, Tess Harper, Patrick Bauchau, Misha Collins, Alex Boyd

Česká premiéra: 22.6.2006

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bestie Karla

Český distribuční rybníček nepřestává překvapovat svou obskurností. Zatímco si leckteré hity musí kousat nehty při půlročním čekání na premiéru a některé se nedočkají ani toho, viz geniální Ultraviolet (humor), do kin se stihnou vyřítit tituly typu Bílé Masajky, Tommyho pekla nebo béčkové kanadské kriminálky Bestie Karla. Film, jenž marně hledá amerického distributora bude dle IMDb uveden v České republice jako v druhé zemi světa (co se regulérní distribuce týče). Důvod je naštěstí nabíledni. Nehledejte za touhle taktikou jen úsporný režim v distribuční síti. Hlavní „hrdinka“ Karla Homolka má soudě podle jména, i podle oficiálních charakteristik, slovanskou krev v žilách. Jedna maličkost a jaké dovede zázraky! Béčková kanadská kriminálka se tak shodou pokrevních okolností vměstná na domácí plátna, takže si místní divák bude smět probrat hrozivý případ tří hrdelních zločinů se sexuálním podtextem, které Karla spáchala v součinnosti s manželem Paulem Bernardem. Podle skutečné události zanesené v kanadských zločineckých análech se díky tomu po letech uzavírá volná kvadrilogie o rodině Homolkovic (původní název ostatně zněl Sado Maso Homolka). Dosti humoru, recenzi přineseme v pátek.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Bestie Karla

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Bestie Karla

Jsou filmy životopisné, které vás chytnou za srdce. Ať už jde o stylovost, s jakou režisér svou dobovou výpověď podal, uchvacující herecký výkon v hlavní roli, či možná i o ten příběh, který však ve většině případů bývá na celé věci tím nejméně překvapivým. A pak jsou filmy životopisné, které nemají zhola nic. A co je na tom nejlepší, prodávají to jako velkou bombu, která by vás měla rozsápat, pokud si nedáte obrovského bacha. Marně přemýšlím, co Karla s bestiálním přívlastkem může českému d...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bestie Karla

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Bestie Karla

Zatím nevyšlo.


Související články

18.1.2017 12:00 Nominace na Českého lva 2016 ovládli Masaryk a Antropoid Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
22.12.2016 09:15 7 filmů režiséra Tomáše Svobody Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
4.11.2016 17:00 Rimsyho alternativní koutek: Dokumentární trháky z Jihlavy Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
3.11.2016 14:25 Hollywoodská hvězda pro Miladu Horákovou Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.