Anna Karenina

Anna Karenina

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (15)
Plakát k filmu Anna Karenina

Anna Karenina /2012

Režie: Joe Wright

Hrají: Keira Knightley, Jude Law, Kelly Macdonald, Aaron Johnson, Emily Watson

Česká premiéra: 6.12.2012

USA premiéra: 9.11.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Anna Karenina

V kostce: "Joe Wright je zpátky v sedle a dává Anně Karenině překvapivou a slušivou fazónu. Keira a spol. sice nevydrží zářit až do úplného konce, i takhle ale jde o srdceryvnou romanci, která srší dechberoucími momenty a vynalézavou výpravou. Pokud jste při chuti na něco klasičtějšího, zároveň byste ale ocenili poněkud lehčí podání, právě jste našli cíl svojí příští výpravy do kina. Ano, dámský doprovod je téměř podmínkou!"

Galerie obrázků filmu Anna Karenina


Recenze filmu Anna Karenina

Joe Wright měl zatraceně našlápnuto. Po výborné Pýše a Předsudku nám naservíroval dokonalé Pokání, které ho zacementovalo do pozice mistra dobových romancí. Pak ale přišly dva nepříliš vydařené úkroky do současnosti a Wright měl najednou co napravovat. Naštěstí netrvalo dlouho a britský tvůrce vsadil na jistotu. Ukecal Keiru Knightley, aby se do třetice vrhli na klasiku, z čehož vzešla nejnovější filmová verze Anny Kareniny. Má nesčetněkrát adaptovaný Tolstojův román stále co nabídnout? Odpov...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Anna Karenina


DVD a Blu-ray filmu Anna Karenina

Zatím nevyšlo.


Související články

4.3.2017 22:00 Českého lva 2016 nekompromisně ovládl Masaryk Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
18.1.2017 12:00 Nominace na Českého lva 2016 ovládli Masaryk a Antropoid Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
27.11.2016 21:17 Míří Vaiana k miliardě? Fantastická zvířata závidí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
16.10.2016 12:27 Víkendový výplach #371 o Star Wars a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
19.7.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních červencových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Joe Wright patří bez debat mezi nejzajímavější filmaře posledních let. Povedená adaptace literární klasiky Pýcha a předsudek mohla být náhoda, ale vynikající Pokání potvrdilo, že se vyplatí tohohle režiséra pozorně sledovat. Naposledy to zkusil s velmi osobitým akčním filmem Hanna, teď se však vrací k tomu, co z něj udělalo hvězdu, a natáčí další adaptaci slavné knihy. Anna Karenina je příběh ženy, která se rozhodla postavit společenským konvencím a udělat to, co považovala za správné. Uvězněná v manželství bez lásky ale měla jen malou šanci na to, že najde lepší život. Jestli se jí to povede, to zjistíte až v kině, nebo si musíte přečíst předlohu od Lva Nikolajeviče Tolstého. Každopádně Joe Wright je v tomhle případě jistota, krom toho si s sebou vzal i prověřenou Keiru Knightley, které budou krýt záda mimo jiné Jude Law nebo Aaron Johnson. Scénář navíc psal Tom Stoppard, jenž má za sebou třeba Zamilovaného Shakespeara, takže by to mělo být hodně zajímavé.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.