22 výstřelů

L´Immortel

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu 22 výstřelů

22 výstřelů /2010

Režie: Richard Berry

Hrají: Jean Reno, Kad Merad, Marina Fois, Richard Berry

Česká premiéra: 9.9.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu 22 výstřelů

V kostce: "Dostal do těla 22 kulek, ale protože má tuhý kořínek, zmůže se nejen na rychlou rekonvalescenci, ale i na krvavou pomstu. 22 výstřelů je film, který by rád budoval mytologii a tvářil se "kmotrovsky", bohužel za sebou nemá nikoho (scenáristu, režiséra), kdo by tohle skutečně dokázal prodat. Jean Reno filmem pouze proplouvá a viditelně se modlí, aby už byl konec. Budete také. Dvěma slovy: zbytečný film."

Galerie obrázků filmu 22 výstřelů


Recenze filmu 22 výstřelů

Jean Reno už neměl hit ani nepamatujeme. Ať už zůstává na rodné půdě, či si v pravidelných cyklech odskakuje do Hollywoodu, pšenka mu dvakrát nekvete a nějaký titul, kterým by skutečně prorazil, lovíme z paměti horko těžko. A tak nezbývá, než se čas od času se slzou v oku vracet k časům minulým, které mu nabídly role v Leonovi či Roninovi, kde páchal opravdová a poctivá zvěrstva hodná zápisů do filmových kronik. Vracet časem se budeme i dneska – čistě proto, že ani s jeho nejčerstvějším přírů...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu 22 výstřelů

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu 22 výstřelů

Zatím nevyšlo.


Související články

15.8.2016 13:09 Parťáci pro Deadpoola? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
22.7.2016 10:09 Téma: Stíhačky z Top Gunu pořád vládnou nebesům Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
7.12.2014 12:27 Víkendový výplach #274 hlavně o Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků
27.11.2014 23:00 Soutěž: Zadarmo na festival Filmasia Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.8.2014 13:00 Režisérská elita #7: Phil Lord a Chris Miller Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Kariéra Jeana Rena je částečně spjatá s kariérou producenta Luca Bessona. Vždyť jejich společný průlom s názvem Leon znamenal pro oba ohromné nakopnutí kariéry. Je proto dost s podivem, že tohle francouzské duo nespolupracovalo častěji, teď se totiž chystají teprve na třetí společný zářez. Ale bude stát za to. L´Immortel (anglický distribuční název je 22 Bullets) vypráví o bývalém mafiánovi, který za sebou sice má hodně krvavou historii, ale své už si odseděl a teď žije spořádaný rodinný život. Jenže jednoho dne ho někdo doslova rozstřílí na kousky - našije do něj rovných dvaadvacet kulek. Charly Matteï v Renově podání kupodivu přežije a hned jak se zotaví, hodlá vyrazit do světa a vyřídit si to s jediným člověkem, který si něco jako poslat několik kulek do Charlyho může dovolit - s Tonym Zacchiou.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.