Tato stránka používá cookies. Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Zrádce | Traitor | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 27.08.2008
CZ premiéra: 22.01.2009
režie: Jeffrey Nachmanoff
hrají: Don Cheadle, Guy Pearce, Neal McDonough, Jeff Daniels, Archie Panjabi
 

V KOSTCE

Zrádce pro svou zemi nebo pro svou víru? Paradox, který musí tajný agent Don Cheadle vyřešit než z něj FBI i teroristé nadělají karbanátky. Stačí jeden krok špatným směrem a je to jeden proti všem... Napínavý, ale očekávatelný thriller, který si bere na paškál stále ožehavé a aktuální téma terorismu. Slušné herecké výkony neurazí, scénář připomene jiné (lepší) filmy. Celkově vzato neurážející standard. Je to dost za jeden lístek do kina?

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Don Cheadle a Guy Pearce jsou herci v nevděčné pozici. Málokdy hrají ve špatných filmech, jejich výkony jsou prakticky vždy chváleny, ale diváky do kina jejich jméno nepřitáhne. Traitor na situaci asi nic nezmění, ale na druhou stranu spolupráce téhle dvojice by nemusela být vůbec špatná. Hlavním hrdinou je agent FBI, který už nějaký ten pátek pracuje v hlubokém utajení v teroristické buňce. A bohužel pro něj ho jeho nadřízení shodou okolností zařadí na špatnou stranu barikády. A když má člověk na krku jak tajné agenty, tak i všehoschopné teroristy, může snadno ztratit nervy. Cheadle a Pearce v hlavních rolích naznačují, že Traitor nebude akční béčko, ale spíš psychologický thriller postavený na scénáři a hercích. Trošku překvapivé však je, že nápad na film vzešel z hlavy Steva Martina. Díky tomu je logické, že fanoušek chytrých thrillerů je trošku nervózní, když ví, že zrovna tenhle začal svou cestu na svět v hlavě člověka, jehož posledním hitem byl Růžový panter. Režisér Jeffrey Nachmanoff se také zatím pod nic významného nepodepsal, takže nezbývá než doufat, že tu to zajímavé herecké obsazení není jen náhodou.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se