Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zbouchnutá | Knocked Up | 2007
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 01.06.2007
CZ premiéra: 04.10.2007
režie: Judd Apatow
hrají: Katherine Heigl, Seth Rogen, Paul Rudd, Tim Bagley, Leslie Mann, Alan Tudyk

Zbouchnutá: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Hollywood je říší roztodivných zázraků. Na mnoha místech nejen na tomto webu už jsem to zmiňoval nespočetněkrát, ale snad nikdy to nemělo takovou platnost jako dnes. Komedie Knocked up alias Zbouchnutá má k dnešnímu dni na IMDb hodnocení 8.6 a je z ní na větvi více než 90% kritiků na serveru Rottentomatoes. Připočtěte k tomu tržby za první víkend v podobě 29 milionů dolarů a račte se odporoučet ke statutu zatím nevýdělečnější romantické komedie letošního roku. Tajemství úspěchu? Přiznám se, že ho neznám. Trailer ke Zbouchnuté působí jako tuctový odvar z miliónté komedie na téma „ona, on a legrace“, v níž se legrace pomalu vypařuje pod dojmy stokrát viděného. Zbývá tedy ona, což je slušná blonďatá ingredience, která by se dala pojmout jako slovutné romantické eso, jenže je tu i on. A on je ošklivý upocený loser, který v různých obměnách hraje ve filmech pro teenagery na Playstationu a vykouří přitom spoustu trávy. Tedy ten nýmand v pozadí, u kterého si uvědomíte, že není skříň ale člověk teprve ve chvíli, kdy si strašně nahlas prdne. Smrtící kombinace vyvěrá na ploše dvou minut v jakýs takýs guláš bizarních situací a „pravd o životě“, okořeněný „legračními“ hláškami a humorem spočívajícím v tom, že někdo hází svému dítěti plyšové hračky. A pro jistotu dvakrát. Přes tenhle podivný obsah „to“ tam ale Judd Apatow v jakýchsi neuchopitelných náznacích má a když se časomíra překulí přes kýžený poslední vtip, ten pocit beznaděje našprtané z okolního přehnaného jásání najednou není tak silný. Vlastně na tom klukovi něco je. Vypadá jako my, ale Katherine Heigl by se nám asi sbalit nepovedlo. Takže mu ty tři hvězdičky vlastně přejete, no ne?

Zbouchnutá: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Komediální partu vedenou Juddem Apatowem a Sethem Rogenem nemáme v redakci rádi o nic méně než Frat Pack nebo gang okolo Adama Sandlera. Paul Rudd se sice zjevně spokojí jen se štěkem a víc než cameo nezbude ani na Steva Carella a Owena Wilsona, jenže i tak je zaděláno na příjemně obhroublou zábavu, která díky nekorektnostem chutně zpracovává výchovná životní moudra. Samozřejmě že zápletka je poněkud přestřelená - nejen tím jak moc nahrává línému chlapíkovi a cpe mu do náručí sexbombu od vedle, ale i kvůli následné snaze obou „dát to do kupy“ – nicméně v Apatowově vtipném podání by se málokdo štítil. Americký trailer bohužel nedovoluje naznačit jeho skutečné kvality, které, přiznejme si to, většinou spočívají v napjatém vystřelování slůvka „fuck“ (jak můžete poznat z mezinárodních ukázek v klipech), ale samozřejmě i aportování dětí, vykulená mimina a každodenně obyčejné momentky z manželského i předmanželského života umí obveselit. A nejen vulgaritám nakloněnou mladou generaci. Je jen škoda, že českou premiéru od té americké oddělují čtyři měsíce. DivXová scéna tím získává další potenciální hit.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace