Zahulíme, uvidíme 2 | Harold & Kumar: Escape from Guantanamo | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 25.04.2008
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
hrají: Kal Penn, John Cho, Neil Patrick Harris, David Krumholtz, Eddie Kaye Thomas
 

V KOSTCE

Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili rovnou do Amsterdamu. S jednoduchým cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných charakterů, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním, jak skvělá byla jednička a jak odvarově v jejím světle působí útěk z věznice i párty plná nahých zadků. Harold s Kumarem vám napodruhé nic nedají a ještě pravděpodobně ublíží. Tedy pokud jste měli tyhle kluky aspoň trochu rádi.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERYFOTOGALERIE

O FILMU

Bijte nás, opovrhujte námi, řvěte na nás, ale na faktu, že zhulenou dvojku Karolda a Kumara máme rádi, to vůbec nic nezmění. Když se před třemi lety objevili v kinech, nikdo od nich moc nečekal, ale dokázali překvapit a stali se takovým malým bonbónkem, který pod nepříliš lákavým obalem skrýval víc než zajímavé chutě. To, že šlo víceméně o sled scének, které na sebe příliš nenavazovaly, vůbec nevadilo. Byla to totiž ultimátní zábava. A pokud se nic nepokazí, dostaneme příští rok další porci. Na konci jedničky se Harold s Kumarem rozhodli, že vyrazí do Amsterodamu získat dívku Haroldova srdce (a okusit to, co je ve všech jiných zemích nelegální). Samozřejmě ne všechno půjde podle plánů a ještě na letišti se z obou hrdinů stanou psanci na útěku. To proto, že nějaký marihuanou nezasažený ochrankář si spletl jejich dýmku s něčím, co mu připadalo jako arabské, atomové a nebezpečné. Harold a Kumar teď mají za zadkem snad všechny policejní složky Spojených států. A před sebou další šílenou jízdu plnou měkkých drog, lehkých žen a smrtelně vtipného humoru. Doufejme. Tentokrát u toho však nebude režisér Danny Leiner, protože nejdůležitější místo na place si pro sebe zabrali sami scénáristé. Snad jim to za kamerou půjde stejně dobře jako za psacím strojem.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se