Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Walk of Shame | 2013
imdb  kinobox
US premiéra: 20.09.2013
CZ premiéra: nestanovena
režie: Steven Brill
hrají: Elizabeth Banks, James Marsden, Gillian Jacobs, Ethan Suplee, Oliver Hudson

Walk of Shame: Recenze


ikona
Mr. Hlad
Jak se povedla dámská variace na Pařbu ve Vegas?  

Na komedii Walk of Shame jsem se docela těšil, protože Elizabeth Banks mě hodně baví a pro filmy o lidech, kteří se probudí se strašlivou kocovinou a prožívají si osobní očistec plný divných vedlejších postaviček a nekorektního humoru, mám slabost. V tomhle případě ale nadšený nejsem. Jednoduše proto, že „too little, too late“.

Walk of Shame mám obrovský problém v tom, že nemá koule. Elizabeth Banks je dostatečně sympatická na to, aby celý film odtáhla prakticky sama a člověk jí částečně lituje, částečně jí fandí a rád se přitom směje jejímu neštěstí. Její fanoušci z řad drogových dealerů nebo dvojice policistů, z nichž jednomu to moc nemyslí a druhý svou práci zase moc neprožívá, taky dokáží pobavit a pár scén s potenciálem rozesmát se tu určitě najde. Ten potenciál však není využitý zdaleka tolik, jak by měl být.

Bloudění po zaplivaných částech Los Angeles s televizní hvězdičkou ve žlutých časech je variace na Pařbu ve Vegas, nikdo se to nepokouší zastírat a já osobně v tom konec konců nevidím problém. Potíž však tkví v tom, že tvůrci neměli koule zatlačit tam, kde to bylo potřeba, a tak i u scén, které by potenciálně mohly být opravdu hodně legrační, zůstáváme jen na povrchu. Pořád se tu jede jen na půl plynu a i když si některé situace přímo říkají o to, aby ten pedál sešlápli k podlaze a vydolovali z potenciálně solidně rozjeté scény pořádný fór, neudělají to. Kdybych si u Walk of Shame dělal čárky za každou nevyužitou příležitost pro vtip, bylo by jich na konci fakt hodně.


Přehrajte si trailer
Jako by nikdo za kamerou neměl odvahu jít na dřeň. S eRkovým ratingem nebylo třeba držet se zpátky a před kamerou se sešlo dost herců, kteří nemají problém s drsnějším humorem (Ethan Suplee z My Name is Earl, Gillian Jacobs z Community, jeden z nejlepších stand-up komiků současnosti Bill Burr), ale … prostě to tam není.

Faktem je, že Walk of Shame je průměrná komedie. K tomu, aby byla podstatně lepší a aby člověk dostal důvod si ji pamatovat déle než dvě hodiny, však stačilo strašně malinko. Jako kdybyste vařili fakt dobré jídlo, ale všeho koření tam dali jen polovičku, než se píše v receptu. Žrát se to dá, zasytí to, extra nadšení z toho ovšem asi nebudete.

Verdikt

avatar5/10

Mr. HladHodnocení čtenářů

 • avatar4/10

  Revan

 • avatar6/10

  Snura

 • avatar6/10

  Nexus6

 • avatar7/10

  hroubek

 • avatar6/10

  Dataminer

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
 1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
 2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
 3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
 4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace