Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Vesmírní opičáci | Space Chimps | 2008
imdb
US premiéra: 18.07.2008
CZ premiéra: 28.08.2008
režie: Kirk de Micco
hrají: Cheryl Hines, Stanley Tucci, Patrick Warburton, Jeff Daniels

Vesmírní opičáci: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Kamera, klapka, jedem! Bylo jednou jedno zvíře (říkejme mu Zvíře). Zvíře hraje v animáku s dalšími Zvířaty. Možná už jste tohle Zvíře v animáku viděli, možná ještě ne, to už je vlastně jedno. Důležité je, že se blíží letní sezóna, kterou Zvířata berou útokem v úhledných formacích a tahají důvěřivým maminkám z peněženek blyštivé korunky (nebo dolary -v závislosti na tom, v jakém státě se důvěře aktuálně dává na frak). A tak je tu máme zase a znovu. Zvířata, která dělají psí kusy, hláškují, legračně padají a vůbec, snaží se kazit věci, které obvykle kazí lidé, ale už to třeba není legrační. Opět dojde na parodie známých i neznámých filmů, humorné slovní přestřelky, které u desetiletých vyvolají bránicový klokot a dospělé neurazí a určitě i na nějaké to poučení. Teaser mnohé neprozradí, vlastně pouze načrtne, kterak obvyklou a poctivě prošlapanou cestou se bude film „od tvůrců minulých Zvířat“ ubírat a které že to notoricky známé ingredience znovu nabídne. Aneb hafo-moc-rozesmátých-pixelů-se-prodává-ve-své-každoroční-porci-z-rutinně-zpracovaných-pochutin. Nejímá-li vás únava z okolních obrázků, dveře k ukázce máte otevřené pod odkazem Přehrát.
 
P.S. Řečeno zkráceně – uřvané opice ve skafandrech jsou uřvané a mají na sobě skafandry. Jestli vás to baví, stahujte, jestli ne, nechte ležet :)

P.S.S. Za Zvířata si v příštích měsících dosaďte libovolnou kreslenou kreaturu dle chuti a popis berte jako univerzální mustr pro všechny budoucí animáky tohoto roku :).

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace