Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ve jménu krále | In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale | 2006
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 11.01.2008
CZ premiéra: nestanovena
režie: Uwe Boll
hrají: Jason Statham, Ray Liotta, Burt Reynolds, Kristanna Loken, Matthew Lillard
 

V KOSTCE

Zmatené, trikově nevyrovnané, vizuálně nepříliš přesvědčivé a neskutečně hloupé. Přesto za jistých okolností zábavné. Pokud si dokážete užít špatné filmy, ve kterých hrají lidé, kteří VÍ, že za tohle nedostanou Oscara, budete spokojeni. Jisté objektivní kvality sice In the Name of the King má, ale na všechny zapomenete v okamžiku, kdy se začne Ray Liotta smát tak, že to vypadá, že každou chvíli dostane infarkt. V tomhle případě zkrátka nejsem schopný film doporučit nebo nedoporučit. Na jednu stranu jde o klasickou mizérii, na niž jsme od Uwe Bolla zvyklí, avšak ve správném diváckém rozpoložení si ji vychutnáte víc než Pána prstenů. Hvězdičkami se tentokrát tedy raději neřiďte.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY
FOTOGALERIE

O FILMU

Neskutečně debilně dlouhý název by si zasloužil rozseknout přesně stejně, jako to Uwe Boll zamýšlí s celým filmem. Jeho nejnovější herní adaptace Dungeon Siege se mu totiž tak rozjela pod rukama, že krom založení nové produkční společnosti směle oznámil, že film půjde do kin nadvakrát, podobně jako Tarantinův Kill Bill. Prý aby Uwe vyšel vstříc divákům. Tenhle profil bude až nečekaně klidný, protože po zhlédnutí první ukázky na Bolla nemůžeme házet špínu jako obvykle, což nás možná až mrzí. Dungeon Siege je (jak název napovídá) akční RPG, ve kterém v duchu Diabla řežete do všechno co se hýbe a nemá to nad sebou ikonku NPC. Dějově si s tím německé tornádo nedělalo příliš hlavu a tak je hlavním hrdinou farmář a sem tam se mihne nějaký ten král nebo princezna. Uwemu se podařilo sehnat neuvěřitelně solidní obsazení. Už to nejsou jen béčkaři jako v případě Bloodrayne (výjimkou byl snad Ben Kingsley, ale ten si po Lovcích dinosaurů nemůže nijak vyskakovat), najdeme tu Jasona Stathama, Burta Reynoldse, Raye Liottu nebo Rona Perlmana. Navíc si Boll k ruce přibral talentovaného hongkongského choreografa Ching Siu-Tunga. To je až moc šikulů, než aby to Boll nějak beztrestně zmrvil, jenže stačí se ohlédnout přes rameno na jeho poslední počiny a člověk si řekne, že jakákoliv přijatelná kvalita je pro tohohle vyštudovaného doktora něčím nedosažitelným. (první část má premiéru 3. listopadu 2006, druhá pak 1. prosince téhož roku)

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se